کد خبر: 118867 A

شبکه تماشا که تاکنون سریال‌های پرطرفدار دیگر شبکه‌ها را بازپخش می‌کرد با «شهر دایناسور‌ها» پخش سریال‌های اختصاصی را آغاز کرد و قرار است از این هفته سری جدید این سریال را روی آنتن ببرد.

سری جدید «شهر دایناسور‌ها» از شبکه تماشا پخش می شود

به گزارش ایلنا، شبکه تماشا که تاکنون سریال‌های پرطرفدار دیگر شبکه‌ها را بازپخش می‌کرد با «شهر دایناسور‌ها» پخش سریال‌های اختصاصی را آغاز کرد و قرار است از این هفته سری جدید این سریال را روی آنتن ببرد.

مدیر تامین برنامه این شبکه درباره این سریال گفت: شهر دایناسورهاکه محصول مشترک آلمان، انگلیس و آمریکاست برای نمایش از این شبکه، خریداری و دوبله شده بود. قرار است این هفته با کاراکترهای جدید ماجراهای جدیدی را در این شهر شگفت انگیز در قاب شبکه تماشا ببرد.

اضافه شدن کاراکترهای جدید به مجموعه شهر دایناسور‌ها به این مجموعه تخیلی جالب توجه است چون باعثخلق حوادثجدید در این شهر شده است.

وی افزود: این سریال‌های متنوع و در اکثر موارد پرهزینه در دنیای عجیب امروزی جای سینما، تئا‌تر دنیای پسین‌تر را نیز گرفته و به غول‌هایی بدل شده‌اند که‌گاه میلیون‌ها انسان از سراسر دنیا را در ساعتی مشخص در پای یک شبکه خاص گردهم آورده و ما نیز در شبکه تماشا این هدف را دنبال می‌کنیم و می‌خواهیم مخاطبان خود را راضی نگه داریم.
حمیدرضا سرافرازی با اعلام اینکه سریال مذکور که در ۱۸ قسمت دوبله شده، به صورت هفتگی در روزهای جمعه، ساعت ۲۲ از شبکه تماشا پخش خواهد شد.

مجموعه «شهر دایناسور‌ها» مجموعه‌ای ۱۷ قسمتی است که تاکنون ۷ قسمت آن پخش شده و قسمت ۸ آن جمعه ۱۷ آبان از شبکه «تماشا» روی آنتن می‌رود

شهر دایناسورها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر