کد خبر: 127196 A

حامد عنقا:

جایزه و حمایت‌های جشنواره جام جم باید قابل توجه باشد زیرا این امر موجب ایجاد انگیزه و احساس امنیت در تولیدکنندگان و دست اندرکاران می‌شود.

ایلنا: حامد عنقا با بیان اینکه جشنواره تلویزیونی جام جم تا به امروز از نظم خوبی برخوردار بوده و به شکل بسیار خوبی برگزار شده است؛ گفت: باید توجه داشت نظم و اعتبار مهم‌ترین نکته‌ای است که باعثشده میزان مشارکت و حضور هنرمندان در این جشنواره افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نویسنده مجموعه قلب یخی با تاکید بر اهمیت برنامه‌های ترکیبی در تلویزوین افزود: در سال‌های اخیر بیشترین تکیه روی فیلم و سریال بوده که به هیچ وجه درست نیست زیرا باید ترکیبی از همه برنامه‌ها را داشته باشیم.

وی ادامه داد: حضور بخش‌های متنوعی مانند گفتگو محور، انیمیشن و مستند در این جشنواره بسیار موثر است زیرا تلویزیون یعنی برنامه‌های ترکیبی و گفتگو محور.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه در این جشنواره عامل رقابت به چشم می‌خورد برگزاری آن توانسته سطح کیفیت برنامه‌های شبکه‌های مختلف را بالا ببرد.

عنقا همچنین گفت: البته جایزه و حمایت‌های جشنواره باید قابل توجه باشد زیرا این امر موجب ایجاد انگیزه و احساس امنیت در تولیدکنندگان و دست اندرکاران می‌شود.

نویسنده سریال «نردبام آسمان» گفت: این نوع جشنواره‌ها اگر با درایت کافی همراه باشد و در برگزاری آن از افراد زبده و باتجربه استفاده شود حتی می‌توان جشنواره‌ای در سطح بین المللی برگزار کرد.

وی با اشاره به توانمندی‌های فرجی در برگزاری جشنواره افزود: مهدی فرجی از مدیران خوشنام صدا و سیما است، این جشنواره دارای دبیر زبده و با تجربه‌ای است ضمن اینکه به دلیل تجربه‌ای که او در فیلم و سریال دارد می‌تواند در روند این جشنواره بسیار تاثیرگذار باشد.

جشنواره تلویزیونی جام جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر