کد خبر: 128760 A

فردوسی پور:

جشنواره جام جم متر مناسبی است که اگر برنامه‌سازان به عنوان بهترین انتخاب شوند؛ تشویق می‌شوند و اگر انتخاب نشوند برای دوره‌های بعد تلاش می‌کنند نظر مخاطب را به خود جلب کنند و آن‌ها را راضی نگه دارند.

ایلنا: عادل فردوسی‌پور با بیان اینکه به طور حتم جشنواره جام جم در افزایش کیفیت برنامه‌های تلویزیونی موثر است، این جشنواره را متر و معیار مناسبی برای برنامه‌سازان دانست.

به گزارش ایلنا، فردوسی پور افزود: این جشنواره صد درصد در روند افزایش کیفیت برنامه‌های تلویزیونی تاثیرگذار است زیرا با توجه به اینکه فاکتور اصلی آن رقابت است می‌تواند در برنامه‌ساز‌ها ایجاد انگیزه کند.

وی افزود: این جشنواره فرصت مناسبی برای کارگردان‌ها، تهیه‌کنندگان و برنامه‌سازهای تلویزیونی است تا کارشان دیده و مقایسه شود.

تهیه‌کننده و مجری برنامه ۹۰ همچنین گفت: این جشنواره برای برنامه‌ساز‌ها درواقع متر مناسبی تلقی می‌شود که اگر به عنوان بهترین انتخاب شوند تشویق می‌شوند و اگر هم انتخاب نشوند برای دوره‌های بعد تلاش می‌کنند تا با ساختن برنامه‌های مناسب، نظر مخاطب را به خود جلب کند و آن‌ها را راضی نگه دارد.

فردوسی با بیان اینکه برنامه ۹۰ در سومین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم حضور خواهد داشت، خاطرنشان کرد: چینش مدیران و دست اندرکاران جشنواره حکایت از آن دارد که داوری‌ها عادلانه انجام می‌شود.

جشنواره تلویزیونی جام جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر