کد خبر: 136808 A

ضرغامی:

رئیس سازمان صدا و سیما در: گردهمایی روحانیون رسانه ملی ز روحانیون علاقمند دعوت کرد تا برخی مسئولیت‌های تولیدی در برنامه‌های نمایشی را برعهده گرفته و با تعامل مؤثر با سایر عوامل تولید؛ بر غناء و سطح کیفیت برنامه‌ها بیافزایند.

ایلنا: گردهمایی روحانیون رسانه ملی در سالن همایش‌های سازمان صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش ایلنا، این گردهمایی با حضور امامان جماعت سازمان صدا و سیما در تهران و مراکز استان‌ها، روحانیون شاغل در رسانه ملی و منتخبی از روحانیانی که به عنوان کار‌شناس با برنامه‌های سازمان صداوسیما همکاری می‌کنند برگزار شد.

در این گردهمایی با بیان اینکه آشنائی کار‌شناسان دینی با اقتضائات رسانه در عملکرد آنان بسیار تأثیرگذار است، گفت: در حوزه معارف دینی اقدامات متنوع و فراوانی در شبکه‌های ملی و استانی انجام شده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز نیز در این همایش بر بهره‌گیری از قرآن در ابعاد مختلف زندگی تأکید کرد.

رئیس ستاد احیای زکات کشور همچنین گفت: حضور شخصیت‌های روحانی در برنامه‌های تلویزیونی باید در قالب‌های قابل قبول برای مردم باشد.

وی همچنین بر تنوع در برنامه‌های طنز شبکه‌های سیما تأکید کرد.

رئیس رسانه ملی نیز در این مراسم با تشریح جایگاه و تأثیرگذاری روحانیون و کار‌شناسان دینی در برنامه‌های صداوسیما گفت: استفاده درست از همه ساختار‌های رسانه‌ای موجب افزایش نفوذ، و ماندگاری پیام‌های دینی می‌شود.

ضرغامی از روحانیون علاقمند دعوت کرد تا برخی مسئولیت‌های تولیدی در برنامه‌های نمایشی را برعهده گرفته و با تعامل مؤثر با سایر عوامل تولید؛ بر غناء و سطح کیفیت برنامه‌ها بیافزایند.

در ادامه این مراسم از سند راهبردی اقامه نماز رسانه ملی با چشم‌انداز ده ساله رونمایی شد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح از کارگردانان، تهیه‌کنندگان و مجریان فعال در حوزه برنامه‌سازی دینی قدردانی شد.

ضرغامی صدا و سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر