کد خبر: 139401 A

جلیل سامان:

شبکه‌های ترکیه هم برای برنامه‌های نازل و سخیف خود پخش اچ دی را در نظر گرفته‌اند. این به نظر من فاجعه بزرگی است و نشان از مدیریت متناقض رسانه است.

ایلنا: جلیل سامان که همزمان سریال «ارمغان تاریکی» او از شبکه سه و «پروانه» از شبکه آی فیلم بازپخش می‌شود، نسبت به برخی اقدامات شبکه آی فیلم گلایه‌هایی را طرح کرد.

به گزارش ایلنا، جلیل سامان کارگردان سریال «پروانه» در خصوص پخش این مجموعه تلویزیونی که در جشنواره جام جم سه جایزه را از آن خود کرده، اظهار کرد: متاسفم سریالی که با مشقت و در قحطی مالی سازمان صدا و سیما ساخته شده به شکلی تحقیر آمیز در شبکه آی فیلم پخش می‌شود.

وی افزود: ما برای تک تک پلان‌های فیلم جهاد گونه تلاش کرده‌ایم و ممیزی‌های لازم قبل از پخش از شبکه سوم سیما انجام شده است. سانسور مجدد سریال هنگام پخش مجدد بی‌احترامی به شعور مخاطب، سازندگان و رسانه است.

برنده جایزه ویژه کارگردانی در جشنواره جام جم تصریح کرد: هر اثری به شکل کامل دارای هویت است از بسم الله تا پایانش… حذف چند سکانس از فیلم به دلیل وجود موسیقی زمینه و حذف تیتراژ یا نصف و نیمه پخش کردن تیتراژ یا قطع برنامه در لحظه نامناسب برای آگهی بازرگانی ‌‌نهایت غیر حرفه‌ای بودن پخش در شبکه آی فیلم است.

سامان اذعان کرد: من از پخش سریال «پروانه» از این شبکه راضی نیستم سریالی که با کیفیت فول اچ دی ساخته شده با کیفیتی بسیار نازل پخش می‌شود. این در حالی است که شبکه‌های ترکیه هم برای برنامه‌های نازل و سخیف خود پخش اچ دی را در نظر گرفته‌اند. این به نظر من فاجعه بزرگی است و نشان از مدیریت متناقض رسانه است.

وی تأکید کرد: من برای هربار پخش کارم از رسانه باید چهار چشمی مواظب باشم و بجنگم؟ خسته شدم…! امیدوارم روزی برسد که انتخاب‌های شایسته‌تری برای مدیریت‌های بی‌رقیب سازمان در نظر گرفته شود.

مدیریت صدا و سیما فاجعه بار و متناقض است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر