کد خبر: 154539 A

برنامه ویژه سال تحویل رادیو هفت، برنامه‌ای ۳ ساعته است که از ساعت ۱۰ شب پنجشنبه ۲۹ اسفند ۹۲ آغاز و تا ساعت ۱ بامداد جمعه ۱ فروردین ۹۳ در قالب بخش‌های زنده و تولیدی پخش می‌شود.

ایلنا: رادیو هفت، مه‌مان نوروزی خانه‌های مردم ایران است.

به گزارش ایلنا این برنامه در چهارمین سال تولید خود، با حضور ده‌ها مه‌مان ویژه از شبکه آموزش پخش می‌شود. در حالیکه ویژه برنامه‌های دیگر شبکه‌ها با تحویل سال به پایان می‌رسد رادیو هفت، حدود ۱.۵ ساعت بعد از تحویل سال و پخش پیام‌های نوروزی، آغاز خواهد شد.

برنامه ویژه سال تحویل رادیو هفت، برنامه‌ای ۳ ساعته است که از ساعت ۱۰ شب پنجشنبه ۲۹ اسفند ۹۲ آغاز و تا ساعت ۱ بامداد جمعه ۱ فروردین ۹۳ در قالب بخش‌های زنده و تولیدی پخش می‌شود. در این ویژه برنامه که در دکورهایی تازه اجرا می‌شود، ده‌ها ترانه بهاری توسط خوانندگان صاحب نام، خوانده خواهد شد. برزو ارجمند و امیرحسین رستمی نیز در مراسم بزرگداشت مرتضی احمدی، چند ترانه تهران قدیم را که قبلا احمدی خوانده، در حضور این بازیگر و خواننده پیشکسوت، بازخوانی می‌کنند. بیش از هفتاد بازیگر، بازیکن، گوینده و… هم به اجرای متن‌های بهاری می‌پردازند. یکی از یخش‌های جالب توجه رادیو هفت هم مسابقه «مرحله به مرحله» بین مجریان و چهره‌های ثابت رادیو هفت است که توسط امیرعلی نبویان اجرا می‌شود. در بخش گفتگو با کودکان که یکی از بخش‌های پرطرفدار همیشگی رادیو هفت است امسال بازیگران به گفتگو با کودکان می‌پردازند. رادیو هفت تا شب سبزده به در هم، هر شب ساعت ۲۳ و به مدت یک ساعت و ربع با حضور مجریان و مهمانان مختلف، روی آنتن شبکه آموزش می‌رود.

رادیو هفت، مرحله به مرحله به استقبال بهار می رود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر