کد خبر: 182360 A

عبدالرضا رحمانی فضلی در نامه خود به سید عزت الله ضرغامی اجرای مطلوب مرحله دوم قانون هدفمند سازی یارانه‌ها را دستاورد بزرگی برای نظام دانسته که بدون کمک دست گاه‌هایی مانند سازمان صدا و سیما می‌سر نمی‌شد.

وزیر کشور در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما از تلاش‌های این سازمان در اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا؛ عبدالرضا رحمانی فضلی در نامه خود به سید عزت الله ضرغامی اجرای مطلوب مرحله دوم قانون هدفمند سازی یارانه‌ها را دستاورد بزرگی برای نظام دانسته که بدون کمک دست گاه‌هایی مانند سازمان صدا و سیما می‌سر نمی‌شد.


وزیر کشور در این نامه آورده است: بی‌تردید این موفقیت در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سال» اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی «نامگذاری شده است، مرهون تلاش‌های ارزشمند و شبانه روزی مدیران کارآمد و لایق دستگاه‌های مختلفی است که با زمان‌شناسی و اقدام مدبرانه، بستر مناسب را برای اجرای مرحله دوم قانون هدفمندسازی یارانه‌ها فراهم کردند. اینجانب لازم می‌دانم از مساعی و نقش آفرینی مثبت و سازنده جنابعالی و همکاران محترمتان در اجرای این طرح تشکر کنم.

رسانه ملی برای زمینه سازی اجرای طرح هدفمند سازی یارانه‌ها ساعت‌ها برنامه تولیدی و خبری برای روشن سازی افکار عمومی تولید و پخش کرد به گونه‌ای که مخاطبان شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی در زمان اجرای این طرح پاسخ تمام شبهات خود را در باره اجرای آن دریافت کرده بودند.

تشکر ویژه وزیر کشور از صدا و سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر