کد خبر: 192986 A

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی در پیامی روز خبرنگار را به همه همکاران خبرنگارش در رسانه‌های مختلف کشور تبریک گفت.

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی در پیامی روز خبرنگار را به همه همکاران خبرنگارش در رسانه‌های مختلف کشور تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، سید تقی سهرابی در این پیام تلاش خبرنگاران را در انتشار اخبار و اطلاعات با تکیه بر صداقت و امانت داری ستوده است.

متن پیام مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی بدین شرح است:

به نام خدا

خبرنگاران، قاصدان امین و راویان صادق اطلاعات و اخبارند. آنچه از قلم آنان می‌تراود تبلوراحساس، مسئولیت، تعهد، دلسوزی، فداکاری، صبوری و وظیفه‌شناسی است و قلم و رسالت خبرنگار متعهد ستودنی و محترم است.

امسال روز خبرنگار را در حالی گرامی می‌داریم که سکوت و توجیه جنایات صهیونیست‌ها در بنگاه‌های خبر پراکنی غرب و صهیونیست باعثشرمندگی وتاثر بیش از پیش جامعه رسانه‌ای آزاد و حقیقت گو شده است. سکوت مجامع جهانی مدعی حقوق بشر که همواره با تبلیغات گسترده خود دم از حقوق بشر می‌زنند، ولی ذره‌ای به آن اعتقاد ندارند، در برابر وحشی گری‌های رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی، رسوایی دیگری است که در مقابل چشمان ملت‌های آزاده جهان به نمایش درآمده است. البته در این می‌ان، تلاش خبرنگارانی که با شرافت حرفه‌ای خود به تنویر افکار عمومی می‌پردازند و به رسالت تاریخی خود در آگاهی بخشیدن و انعکاس مظلومیت مردم بی‌دفاع غزه و فلسطین تا پای جان می‌کوشند ستودنی است.

سلام بر شما که عطر و شمیم عشق و آزادگی و حقیقت را با صفای دل، در طبق اخلاص نهاده‌اید و از بلندای اندیشه و معرفت با صداقت، صراحت، دقت و در ‌‌نهایت امانت داری وتعهد برای بصیرت افزایی درجامعه تلاش می‌کنید. این روز را به همه خبرنگاران متعهد به ویژه خبرنگاران عزیز کشورمان تبریک عرض می‌کنم. امید آنکه در پرتوعنایات والطاف باری تعالی ودر ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) موفق وپیروز باشید.

مدیر کل روابط عمومی صدا و سیما روز خبرنگار را تبریک گفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر