کد خبر: 208793 A

سردار کارگر:

رادیو از یک طرف دوست و همراه رزمندگان در جبهه‌های جنگ بود و از سوی دیگر مردم را از وضعیت و حال و هوای پشت جبهه باخبر می‌کرد. لذا رادیو نقش بی‌بدیلی در دفاع مقدس پشت جبهه داشته است.

سردار کارگر در نشست نقش ماندگار رادیو در هشت سال دفاع مقدس گفت: یاد و خاطره از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران را باید به وسیله رسانه‌ها زنده نگه داریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ سردار بهمن کارگر(رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس) گفت: هرگاه از رادیو سخن بگوییم یاد رزمندگان همراه آن است چراکه رادیو از یک طرف دوست و همراه رزمندگان در جبهه‌های جنگ بود و از سوی دیگر مردم را از وضعیت و حال و هوای پشت جبهه باخبر می‌کرد. لذا رادیو نقش بی‌بدیلی در دفاع مقدس پشت جبهه داشته است.

وی ادامه داد: رادیو در عملیات‌های مختلف حضور داشته و همه رزمندگان حضور رادیو را حس می‌کردند. رادیو بدون تصویر به خوبی می‌توانست حال وهوای جبهه را منتقل کند. ما در جبهه برنامه‌های رادیویی را می‌شنیدیم و همچنین برنامه‌های طنز و فوتبال را دنبال می‌کردیم.

سردار کارگر افزود: جبهه‌هایی ما جبهه‌هایی بانشاط و سرشار شوق بودند و همین که دفاع مقدس تمام شد؛ همان بچه‌ها در پشت جبهه‌ها هم حادثه آفریدند به گونه‌ای که امروز مشاهده می‌کنید؛ فرهنگ رزمندگان در بین مردم همچنان باقی و پابرجاست.

سردار کارگر نشست نقش ماندگار رادیو در هشت سال دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر