کد خبر: 236058 A

پخش مجله تصویری «به وقت مهتاب» به سردبیری علی می‌رمیرانی و تهیه کنندگی حمید ناصری مقدم از شنبه ۸ دی ماه از شبکه چهارم آغاز می‌شود.

پخش مجله تصویری «به وقت مهتاب» به سردبیری علی می‌رمیرانی و تهیه کنندگی حمید ناصری مقدم از شنبه ۸ دی ماه از شبکه چهارم آغاز می‌شود.

مجله تصویری «به وقت مهتاب» برنامه‌ای فاخر و فرهنگی است که بر مبنای متن، آیتم و گفت‌و‌گو شکل گرفته است. این برنامه که تولید بخش‌هایی از آن از مدتی پیش کلید خورده، قرار است برای اولین بار شنبه ششم دی ماه از ساعت ۲۲ از شبکه چهارم سیما پخش شود.

این مجله فرهنگی و هنری، از آیتم‌های متعددی همچون استوری برد، نمایش، فتو رمان، داستان و… تشکیل شده و در اصل یک برنامه ترکیبی به شمار می‌رود. یکی از بخش‌های ویژه این برنامه حضور چهره‌های مطبوعاتی به عنوان گفتگو کننده است که از آن میان آن‌ها می‌توان به سید علی می‌رفتاح، مینا اکبری، امیرحسین رسائل و… اشاره کرد.

گروه نویسندگان این مجموعه از صاحبان قلم و روزنامه نگاران هستند. همچنین میهمانان این مجله تصویری از اهالی فرهنگ و هنر و ادبیات، جامعه‌شناسان، و… است. مجری محوری «به وقت مهتاب»، داوود نماینده است که در کارنامه کاری‌اش، دوبله آثار شاخص مستند به چشم می‌خورد.

پخش مجله تصویری «به وقت مهتاب» از شنبه، ششم دی ماه آغاز شده و تا نوروز ۹۴ ادامه خواهد یافت. این برنامه از شنبه تا سه شنبه هر هفته به صورت زنده از ساعت ۲۲ روی آنتن می‌رود.

علی می‌رمیرانی، روزنامه نگار و نویسنده، سردبیر «به وقت مهتاب» است که پیش از این با طراحی و نویسندگی برنامه‌های همچون «گفتگوی تنهایی» و «رخ تو رخ» و… با تلویزیون همکاری داشته است.

مجله تصویری «به وقت مهتاب» از شبکه چهار پخش می‌شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر