کد خبر: 205376 A

با حضور وزیر راه و شهرسازی در زنجان صورت گرفت؛

وزیر راه و شهرسازی در سفر یک روزه به استان زنجان، پروژه روکش آسفالت آزاد راه زنجان - قزوین و راه ارتباطی ۱۳ روستای این استان را به بهره برداری رساند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان, گفت: مجموع روکش آسفالت اجرا شده در راه‌های ارتباطی این استان همزمان و به صورت نمادین به دست وزیر در قالب بهره برداری از روکش آسفالت آزاد راه زنجان - قزوین به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان, کلیم الله وثوقی در مراسم افتتاح در مراسم افتتاح روکش آسفالت راه های ارتباطی استان زنجان, اظهار داشت: در این پروژه ۱۶۰ کیلومتر از راه های شریانی استان زنجان با صرف ۴۲۰میلیارد ریال اعتبار از روکش آسفالت جدید بهره مند شدند.

وثوقی افزود:: همچنین با تخصیص ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار راه ۱۳ روستای این استان به طول ۶۰کیلومتر روکش آسفالت شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: منابع مالی این پروژه ها از اعتبارات سازمانی و ملی تامین شده است.

عباس احمد آخوندی، وزیر راه و شهرسازی دولت تدبیر و امید، برای بهره برداری از پروژه های راه سازی، بازدید از ساخت و ساز مسکن مهر و آغاز عملیات اجرایی طرح سبزه میدان به زنجان سفر کرده است.

بازدید از راه آهن ساختمان اداری راه آهن شمال غرب کشور در زنجان و ترمینال شماره ۲ ایستگاه زنجان، بهره برداری از روکش آسفالت آزاد راه زنجان - قزوین، بازدید از روند احداثپروژه یک هزار و ۱۷۰ واحدی پونک زنجان، نشست با اصناف و دانشگاهیان فعال در عرصه راه و ساختمان، شرکت در شورای مسکن و آغاز عملیات اجرایی طرح بزرگ سبزه میدان، از برنامه های کاری وزیر راه و شهرسازی در سفر یک روزه، به استان زنجان بود.

در این سفر یکروزه از نکات قابل توجه مسافرت وزیر راه وشهرسازی به زنجان از خطوط ریلی و سفر با قطار بود ه است.

آزاد راه استان زنجان راه آهن راه و شهرسازی راه و شهرسازی استان ساخت و ساز مسکن مسکن مهر منابع مالی وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر