کد خبر: 211585 A

در دومین روز نمایشگاه تلکام:

رقم تراکنش های بانکی در شبکه شاپرک که از طریق زیرساخت فنی جیرینگ انجام می شود نشان می دهد که مردم به این شبکه اعتماد دارند و عملا زیرساخت آماده شده توسط جیرینگ از ثبات ارایه سرویس و امنیت لازم برخوردار است.

همزمان با دومین روز از پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(ایران تلکام ۲۰۱۴) از طرح جدید " خرید اینترنتی از درگاه جیرینگ " به عنوان سرویس تکمیل کننده خدمات کیف پول همراه با حضور مدیران عامل همراه اول، جیرینگ و هایپر مارکت اینترنتی فینال رونمایی شد.

به گزارش ایلنا، مهندس علیرضا طلوع در مراسم رونمایی از درگاه پرداخت اینترنتی کیف پول همراه گفت: تلاش خواهیم کرد با ارایه این خدمت بتوانیم مسیری جدیدی را در ارایه سرویس های به روز در عرصه بانکداری همراه ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۶۰ تا ۷۰ درصد از تراکنش‌های تلفن همراه شبکه شاپرک از طریق زیرساخت همراه اول انجام می‌شود، بیان کرد: عمده‌ترین خریدهای مشترکان از طریق این شبکه مربوط به خرید شارژ و پرداخت قبوض است.

مدیرعامل جیرینگ گفت: رقم تراکنش های بانکی در شبکه شاپرک که از طریق زیرساخت فنی جیرینگ انجام می شود نشان می دهد که مردم به این شبکه اعتماد دارند و عملا زیرساخت آماده شده توسط جیرینگ از ثبات ارایه سرویس و امنیت لازم برخوردار است.

وی افزود: در موضوع همکاری با هایپر مارکت فینال نیز تست های فنی انجام شده و مشکلی در زمینه ارایه سرویس وجود ندارد و امروز تمامی ایرانیان می توانند از هر نقطه از کشور کالای خود را از طریق سایت فینال سفارش دهند و در مرحله نهایی، پرداخت خود را از طریق کیف پول همراه انجام دهند.

طلوع با بیان اینکه در حال حاضر این امکان ارایه این سرویس به تمامی فروشگاه های اینترنتی وجود دارد گفت: هیچ مشکلی در زمینه همکاری با شرکت های قانونی و دارای مجوز نداریم و متقاضیان می توانند در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه به غرفه های جیرینگ در نمایشگاه تلکام مراجعه یا از طریق سایت اینترنتی ما اقدام به مکاتبه کنند.

وی افزود: با توجه به افزایش ضریب نفود اینترنت در کشور و ارایه سرویس نسل سوم و چهارم موبایل توسط همراه اول، شرکت پرداخت اول کیش به منظور تکمیل سبد خدماتی خود امکان خرید جیرینگی از طریق فروشگاه‌های اینترنتی را در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی رونمایی کرد.

طلوع گفت: جیرینگ برای توسعه فرهنگ استفاده از فناوری های نوین در زمینه بانکداری همراه با همکاری فروشگاه اینترنتی فینال اولین تجربه خرید اینترنتی از طریق کیف پول همراه را در اختیار بازدیدکنندگان نمایشگاه ایران تلکام با ارایه یک هدیه ویژه قرار داد.

وی افزود: بازدیدکنندگان نمایشگاه تلکام در صورت خرید ۱۰۰ هزار تومانی از فروشگاه اینترنتی هایپر مارکت فینال به آدرس Http: / / Final. ir یک مودم Adsl Wi Fi از جیرینگ هدیه خواهند گرفت.

براساس این گزارش، کیف پول همراه یا جیرینگ سامانه‌ای برای مدیریت امور مالی است که از آن می‌توان برای انتقال پول، خرید شارژ سیم‌کارت اعتباری، پرداخت قبوض، خرید و سایر خدمات پرداخت روزمره استفاده کرد. این سامانه بر بستر USSDارایه می‌شود و برای استفاده از آن نیازی به داشتن حساب بانکی، گوشی هوشمند و یا نصب نرم افزار بر روی تلفن همراه نیست.

گفتنی است، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی، ۱۴ تا ۱۷ مهرماه با حضور ۲۱۰ شرکت داخلی و ۶۸ شرکت خارجی از ۱۴کشور، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

ایران اینترنت پول تلفن همراه سیم کارت گوشی هوشمند مخابرات موبایل نرم افزار نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر