کد خبر: 219334 A

عضو کمیسیون معماری شهرسازی شورای شهر تهران در گفت و گو ایلنا:

بدهی وزارت راه وشهرسازی به شهرداری ها حدود ۲ هزار میلیارد تومان است که یک ریال از این بدهی هم در دولت قبل پرداخت نشده است.

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری توانسته ۳۰۰ هکتار از اراضی منطقه ۴ و ۱ را برای تکمیل کمربند سبز تهران تصاحب کند گفت: بسیاری از این محدوده های از بخشهای نظامی و امنیتی شهر تهران هستند که توانسته ایم بیش از ۳۰۰ هکتار از این اراضی را تصاحب کنیم.

محمد مهدی تندگویان در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به میزان اعتبار برای تکمیل این پروژه، گفت: با توجه به محدوده کمربند سبز این پروژه نیاز به اعتباری نزدیک به ۲۰ هزار میلیارد تومان دارد.

وی تاکید کرد: وزارت راه و شهرسازی اگر می خواهد در این پروژه به شهرداری کمک کند تنها اگر معوقات وبدهی های دولت به شهرداری را پیگیری و بپردازد کمک قابل توجهی در تسریع این پروژه انجام داده است.

تندگویان با اشاره به میزان بدهی وزارت راه و شهرسازی به شهرداری، گفت: بدهی وزارت راه وشهرسازی به شهرداری ها حدود ۲ هزار میلیارد تومان است که یک ریال از این بدهی هم در دولت قبل پرداخت نشده است.

وی ادامه داد: شهرداری از وزارت راه انتظار اختصاص بودجه به این پروژه را ندارد و وزارت راه با همان پرداخت بدهی های معوقه کمک بسیار بزرگی می کند.

بودجه دولت شورای شهر تهران شهر تهران شهرداری معماری وزارت راه و شهرسازی میلیارد تومان بدهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر