کد خبر: 226214 A

۱۰۰ دستگاه لکوموتیو متعلق به راه آهن جمهوری اسلامی ایران پس از بازسازی در شرکت صنایع ریلی ایرانیان(ایریکو) وارد ناوگان حمل و نقل ریلی کشور شد.

مدیر تولید شرکت ایریکو گفت: ۱۰۰ دستگاه لکوموتیو متعلق به راه آهن جمهوری اسلامی ایران پس از بازسازی در شرکت صنایع ریلی ایرانیان(ایریکو) وارد ناوگان حمل و نقل ریلی کشور شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی گروه توسعه ترابر ایرانیان، محمدرضا کمالی نژاد افزود: در آخرین مرحله با تحویل دو دستگاه لکوموتیو بازسازی شده، در مجموع تعداد لکوموتیوهای بازسازی و نوسازی شده شرکت راه آهن در کارخانه ایریکو به ۱۰۰ دستگاه رسید.

وی اظهار داشت: در این مرحله لکوموتیوهای سری GM و مدل های GT ۲۶، G۱۲ و G۲۵ برای شرکت راه آهن بازسازی شدند و تعمیرات بدنه، شاسی و تجهیزات داخل کابین لکوموتیوران به صورت کامل بازسازی شدند.

وی با اشاره به میانگین سن لکوموتیوهای فعال در خطوط ریلی کشور، افزود: لکوموتیوهای فعال در خطوط ریلی کشور به طور متوسط بیش از ۴۰ سال سن دارند و بازسازی و نوسازی این ناوگان از ضروریات صنعت حمل و نقل ریلی کشور است.

کمالی نژاد با اشاره به تولید ۹ دستگاه واگن باری لبه کوتاه در شرکت ایریکو، گفت: واگن های باری لبه کوتاه به سفارش شرکت ذوب آهن ساخته شده و اواسط هفته آینده به این شرکت تحویل می شود و با تحویل این واگن ها ۱۶ دستگاه از ۳۰ دستگاه واگن باری موضوع قرارداد ایریکو و شرکت ذوب آهن عملی شده است.

جمهوری اسلامی ایران حمل و نقل ذوب آهن راه آهن روابط عمومی صنعت ناوگان حمل و نقل شرکت دستگاه بازسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر