کد خبر: 234927 A

در ایام رحلت پیامبر اکرم و شهادت امام رضا(ع) انجام می‌شود؛

۴ رام قطار در محور تبریز – مشهد با ظرفیت ۳۰۰صندلی، ۲ رام قطار در محور زنجان - مشهد با ظرفیت ۵۹۴صندلی و ۲ رام قطار در محور مراغه –مشهد با ظرفیت ۴۶۲ صندلی اختصاص یافته است.

مدیر کل تعرفه و نظارت بر بازار راه آهن از اختصاص ۲۱ رام قطار فوق العاده با ظرفیت حدود ۱۸ هزار و ۶۵۰ تعداد صندلی از مبدا شهرهای تهران، تبریز، زنجان و مراغه به مقصد مشهد و ۱۰ رام قطار حومه ای درمحور خراسان و تهران - قم به منظور رفاه حال زائرین امام هشتم(ع) خبر داد.


به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، مرتضی جعفری گفت: به منظور رفاه حال زائران امام هشتم(ع) از تاریخ ۲۷ / ۹۳/۹،۱۳رام قطار در محور تهران – مشهد به صورت فوق العاده اختصاص یافته است.


وی افزود: این تعداد قطار شامل قطارهای اتوبوسی و ۶ تخته هستند که با این وجود حدود ۵۰۸۰ صندلی به ظرفیت قطارهای این محور افزوده خواهد شد.


جعفری تصریح کرد: در همین راستا ۴ رام قطار در محور تبریز – مشهد با ظرفیت ۳۰۰صندلی، ۲ رام قطار در محور زنجان - مشهد با ظرفیت ۵۹۴صندلی و ۲ رام قطار در محور مراغه –مشهد با ظرفیت ۴۶۲ صندلی اختصاص یافته است.


مدیر کل تعرفه و نظارت بر بازار راه آهن با اشاره به افزایش تعداد قطارهای حومه ای دراین ایام در محور خراسان و قم خاطرنشان کرد: علاوه بر قطارهای اختصاص یافته در سایر شهرها به مقصد مشهد و بالعکس از تاریخ ۲۵/۹ / ۹۳ لغایت ۵/۱۰ / ۹۳؛ روزانه ۱۰ رام قطار حومه ای در شهرهای نیشابور، آزاد ور، عطار و نقاب و قم با ظرفیتی حدود ۲ هزار و ۵۶۰ صندلی به منظور رفاه حال زائران ثامن الائمه(ع) اختصاص یافته است.

قطار فوق العاده به مقصد مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر