کد خبر: 236083 A

وزیر ارتباطات:

یکی از سه اپراتور تعرفه خود را بالاتر اعلام کرد ولی از سقف تعیین شده بالاتر نبوده و تخلفی صورت نگرفت.

محمود واعظی پیش از ظهر دیروز در جمع خبرنگاران در مزار شهدای شهر گیلانغرب در پاسخ به قیمت بسته های اینترنتی اپراتورها اظهار کرد: یکی از سه اپراتور تعرفه خود را بالاتر اعلام کرد ولی از سقف تعیین شده بالاتر نبوده و تخلفی صورت نگرفت.

به گزارش ایلنا و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمود واعظی در خصوص افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی با وجود کاهش تعرفه‌های تلفن همراه توسط برخی از اپراتورها عنوان کرد: هیچ اپراتوری حق ندارد از سهم مشخص شده تعرفه‌ گران‌تری را ارائه دهد.

وی گفت: سیاست این کمیسیون تعیین سقف قیمت است و بر این اساس اخیراً با مصوبه ای سقف قیمت را از ۵ ریال به ازای هر کیلو بایت به نیم ریال کاهش داده است.

واعظی ادامه داد: برای حفظ رقابت در بین اپراتورهای مخابراتی آنها مجازند بسته های مختلفی ارائه نمایند.

وزیر ارتباطات افزود: ارائه هر بسته به سیاست اقتصادی هر اپراتور وابسته است و مشترک بعنوان بهره بردار حق انتخاب سرویس های مختلف را دارد، اما هیچ یک از اپراتورها حق ندارند از سقف تعرفه مصوب بیشتر دریافت کنند.

وی گفت: در ارایه بسته های پیشنهادی فعلی یکی از اپراتورها قیمت بسته خود را بالاتر اعلام کرد ولی چون از سقف تعیین شده تجاوز نکرد تخلفی صورت نپذیرفت.

افزایش قیمت تجاوز تلفن همراه رقابت روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سقف تعرفه بالاتر اپراتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر