کد خبر: 241752 A

با انتقال پرواز حجاج به فرودگاه امام؛

عملیات بهسازی ترمینال یک به دنبال انتقال پروازهای حج به فرودگاه امام(ره) در زیربنایی به مساحت ۲۲ هزار مترمربع اجرا و برای انتقال بخشی از پروازهای داخلی آماده می‌شود.

عملیات بهسازی ترمینال یک به دنبال انتقال پروازهای حج به فرودگاه امام(ره) در زیربنایی به مساحت ۲۲ هزار مترمربع اجرا و برای انتقال بخشی از پروازهای داخلی آماده می‌شود.

به‌گزارش ایلنا و به نقل از روابط‌عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، علی رستمی مدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد با اعلام این خبر گفت: این فرودگاه رکورد دار بیشترین پرواز و بیشترین تعداد مسافر است و از این‌رو ضرورت ایجاب می‌کند از ظرفیت‌های موجود جهت خدمات بهتر به مسافران استفاده شود.

وی با تاکید بر لزوم استفاده بهینه از بزرگترین و قدیمی‌ترین ترمینال فرودگاهی، گفت: سال‌های طولانی است که ترمینال ورودی یک مهرآباد مورد استفاده قرار نمی‌گیرد اما با توجه به روند افزایش مسافران فرودگاه مهرآباد و تراکم به‌وجود آمده در ترمینال‌های ۴ و۶ این فرودگاه، انتقال بخشی از پروازها به ترمینال یک الزامی است.

رستمی با بیان اینکه بازسازی اصولی ترمینال یک در سال‌های آینده در دستور کار خواهد بود، اظهار داشت: برای بهره‌‌مندی درست از وضعیت موجود نیاز به بازسازی موقت این ترمینال با براورد مبلغ ۶۰ میلیارد ریال است.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد گفت: تکریم مسافران، تسهیل در گردش کار مسافری و ارائه خدمات مطلوب فرودگاهی و افزایش رضایتمندی در استفاده حداقلی امکانات در سرلوحه اقدامات مدیریتی این فرودگاه است.

رستمی خاطرنشان کرد: صرفه‌جویی و تغییر در گردش کار فضای سالن، استفاده از ظرفیت کامل فضای ترمینال و حذف فضاهای غیر ضروری و غیر مرتبط، جمع‌آوری سیستم‌های فرسوده و ناکارآمد گرمایشی و سرمایشی و جایگزین کردن سیستم جدید از عمده دلایل بازسازی و بهسازی سالن ترمینال یک است.

استفاده از ظرفیت روابط عمومی صرفه جویی فرودگاه فرودگاه امام مسافران پروازهای انتقال مهرآباد ترمینال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر