کد خبر: 253741 A

مرکز مدیریت راه های کشور روز جمعه در اطلاعیه ای اعلام کرد، در شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده در محورهای برون شهری، نسبت به روزقبل ۲۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

مرکز مدیریت راه های کشور روز جمعه در اطلاعیه ای اعلام کرد، در شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده در محورهای برون شهری، نسبت به روزقبل ۲۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

به گزارش ایلنا، براساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور، هم اکنون به استثنای محورهای مسدود و ممنوع، مابقی محورهای مواصلاتی کشور بازو تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

همچنین، اوج تردد در ۲۴ ساعت گذشته، بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح انجام شده است.

بنابه این اطلاعیه، آزادراه های کرج - تهران، کرج - قزوین و قزوین - کرج به ترتیب پرترددترین جاده های برون شهری کشور در ۲۴ساعت گذشته اعلام شدند.

** محدودیت های ترافیکی چهارشنبه ۲۹ بهمن تا شنبه ۲ اسفند ماه ۹۳

۱ - موتورسیکلت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه تا ساعت ۲۴جمعه ۱ اسفند ماه ۹۳ از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

۲ - سواری: تردد کلیه خودروها از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۱ اسفند ماه ۹۳، از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن آباد(محدوده دزدبن) به سمت کرج، یکطرفه است.

۳ - وسایط نقلیه سنگین(به استثنای حاملین موادسوختی و یا فاسدشدنی): در محور کندوان، تردد کلیه تریلرها، کامیون ها و کامیونت ها کماکان ممنوع است.

در محور هراز: تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها از ساعت ۶ تا ۲۴روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۹و ۳۰ بهمن و ۱ اسفند ماه ۹۳ ممنوع است.

در محور فیروزکوه: تردد کلیه تریلرها از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه ۱ اسفند ماه ۹۳ از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

** ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی:

محور فرعی شمشک دیزین واقع در استان های البرز و تهران تا اطلاع بعدی به دلیل بارش برف، مسدود و تردد از محور کرج - – گچسر - مرزن آباد انجام می شود.

محور فرعی پونل خلخال واقع در استان اردبیل تا اطلاع ثانوی به دلیل بارش شدید برف و احتمابل ریزش بهمن و نبود ایمنی کافی مسدود و تردد از محور اسالم – خلخال انجام می شود.

محور فرعی سروآباد پاوه واقع در استان کردستان تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید برف و احتمال ریزش بهمن و نبود ایمنی کافی مسدود و تردد از محور سنندج – کامیاران - روانسر – پاوه انجام می شود.

محور قدیم اصفهان شهرکرد(گردنه رخ جعفرآباد) واقع در استان چهارمحال و بختیاری تا تاریخ ۱۵ فرودین ۹۴، به دلیل احتمال ریزش کوه و سقوط بهمن، حدفاصل کیلومتر۱۷ تا ۲۶ مسدود و تردد از مسیر تونل های رخ ۱ و ۲ انجام می شود.

آزادراه مرزن آباد چالوس، واقع در استان مازندران تا اطلاع بعدی به دلیل ریزش کوه مسدود و تردد از محور قدیم مرزن آباد چالوس انجام می شود.

محور فرعی همدان گنجنامه تویسرکان واقع در استان همدان تا تاریخ ۳۱ فروردین ۹۴، به دلیل صعب العبور بودن و نبود ایمنی کافی مسدود و تردد از محورهای همدان - جوکار– تویسرکان و همدان - اسدآباد– تویسرکان انجام می شود.

استان اردبیل استان چهارمحال و بختیاری استان کردستان استان همدان بارش برف پلیس راه جاده محورهای مواصلاتی مشهد وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر