کد خبر: 108148 A

نایب رییس سندیکای صنعت مخابرات:

به گفنه نایب رییس سندیکای صنعت مخابرات یکی از خواسته‌های بخش خصوصی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تدوین استراتژی بر پایهٔ پژوهش است.

به گفنه نایب رییس سندیکای صنعت مخابرات یکی از خواسته‌های بخش خصوصی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تدوین استراتژی بر پایهٔ پژوهش است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین ریاضی نایب رییس سندیکای صنعت مخابرات در مراسم افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی با اشاره به خواسته‌های بخش خصوصی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: این بخش خواهان تدوین استراتژی بر پایه پژوهش و تولید نرم افزار و سخت افزار بر اساس همین استراتژی تدوین شده است.

وی افزود: خدمات فنی و مهندسی کارآمد باید در کنار تجهیزات خارجی قرار گیرد.

ریاضی با ابراز خوشنودی از پیگیری دولت یازدهم در حوزه پژوهش ادامه داد: در این مدت پیگیری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونین و مشاورین وی که خواهان پژوهش بوده‌اند سبب دلگرمی ما بوه است.

وی خواهان ارتباط پژوهشگران، صنعت گران، مجموعه سندیکا با وزارت خانه مربوطه شد و افزود: در وزارت خانه باید مرکزی به این منظور وجود داشته باشد اگر ما با یکدیگر در ارتباط نباشیم نمی‌توانیم مسائل و مشکلات خود را مطرح کرده و شاهد از میان برداشتن معضلات باشیم.

نایب رییس سندیکای صنعت مخابرات در پایان گفت: در صورت وجود ارتباط و حمایت وزارتخانه قادر خواهیم بود در این دوره ۴ ساله به تامین نیاز‌ها و ارائه تجهیزات روز بپردازیم وظرف این مدت بسیاری مشکلات برداشته شود.

تدوین استراتژی بر پایه ی پژوهش خواسته بخش خصوصی است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر