کد خبر: 109469 A

خباز در سال ۸۳ همزمان با تشکیل شرکت ارتباطات زیرساخت به این شرکت آمد و به عنوان معاون اداره کل پشتیبانی توسعه مهندسی این شرکت منصوب شد.

خباز به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد

به گزارش ایلنا، ‌ طی حکمی از سوی محمود خسروی مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت مجید خباز به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع این شرکت منصوب شد.

ایشان که دارای مدرک کارشناسی ارشد پدافند غیرعامل(گرایش امنیت ملی) از دانشکده علوم و فنون فارابی است همکاری خود را با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از سال ۷۵ به عنوان کارشناس امور هماهنگی شرکت‌ها آغاز کرد و چهار سال بعد در سال ۷۹ معاونت دفتر توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی را بر عهده گرفت، مدیر تدارکات و پشتیبانی مرکز سنجش از دور
(سازمان فضایی ایران) مسوولیت بعدی وی در سال۷۶ بود.

خباز در سال ۸۳ همزمان با تشکیل شرکت ارتباطات زیرساخت به این شرکت آمد و به عنوان معاون اداره کل پشتیبانی توسعه مهندسی این شرکت منصوب شد.

مشاور اموراجرایی و مدیرکل دفتر ریاست مرکز تحقیقات مخابرات ایران، سمت بعدی وی در سال ۸۴ بود، معاونت دفتر مدیرعامل و روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت در سال ۸۵ و همچنین مدیر کل دفتر هیات مدیره و مدیرعامل ودبیر هیات مدیره از سال۸۹ تاکنون مسوولیت‌های بعدی وی بودند، وی در سال ۹۱ همزمان سرپرستی دفتر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت را نیزبرعهده داشت.

امنیت ملی ایران روابط عمومی روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فضایی ایران کارشناسی ارشد مخابرات مدیر عامل شرکت معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر