کد خبر: 115433 A

درگفتگو با ایلنا مطرح شد:

همیشه ماه‌هایی هم‌چون محرم، صفر و رمضان خواه نا‌خواه تاثیر خود را بر بازار می گذارد و تقاضا را کاهش می‌دهند / امروزلپ‌تاپ K۴۶ برند ASUS دو میلیون و هفتصدهزار تومان و X۴۵۱ یک میلیون‌ودویست‌هزارتومان در بازار معامله می‌شود / قیمت روز آی‌فون S۵دومیلیون‌و هفتصد هزار تومان است.

کاهش نرخ ارز باعثرونق گرفتن بازار فناوری اطلاعات اعم از سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شد.

آرش فکوری کارشناس بازارIT در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص وضعیت بازار سخت‌افزار اظهار داشت: با کاهش نرخ ارز بازار جان دوباره‌ای گرفته از سوی دیگر برگزار شدن نمایشگاه جیتکس امارات هم بر روی بازار تاثیر داشته است این درحالی است‌که کاهش واردات قیمت‌ها را افزایش هم داده است.

وی در خصوص تاثیر ماه محرم بر بازار گفت: همیشه ماه‌هایی مانند محرم، صفر و رمضان خواه‌نا‌خواه تاثیر خود را بر بازار می گذارند و تقاضا را کاهش می‌دهند اما بازار خود را از قبل برای این وضعیت آماده کرده است.

وی درادامه وضعیت لپ‌تاپ و گوشی‌هایی را با برند سونی را در بازار بغرنج بیان کرد و افزود: در حال‌حاضر استقبال چندانی از لپ‌تاپ‌های سونی نمی‌شود همچنین گوشی این برند توانایی رقابت با سامسونگ و اپل را ندارد.

وی با اشاره به استقبال از لپ‌تاپ‌های ASUS افزود: امروزلپ‌تاپ K۴۶ این برند دو میلیون و هفتصدهزار تومان و X۴۵۱ یک میلیون‌ودویست‌هزارتومان در بازار معامله می‌شود.

فکوری همچنین قیمت روز آی‌فون S۵را دومیلیون‌و هفتصد هزار تومان اعلام کرد که همچنان استقبال ازتازه‌ترین محصول اپل ادامه دارد.

کاهش نرخ ارز در بازارIT زلزله به‌پا کرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر