کد خبر: 120597 A

وزیر ارشاد:

اینکه فیس‌بوک از مصادیق مجرمانه بودن است، قابل بحثاست، این مسئله را کمیته بررسی مصادیق مجرمانه بررسی می‌کند که تاکنون جلسه‌ای نداشته‌ایم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به نظر من فیس‌بوک از مصادیق مجرمانه به شمار نمی‌رود و کسانی که عضو آن هستند ارتباطات سالم و درستی دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم ختم مادر محمدعلی نجفی که در مسجد نور برگزار شد درباره مجرمانه بودن استفاده از فیس‌بوک نیز یادآور شد: ‌ اینکه فیس‌بوک از مصادیق مجرمانه بودن است، قابل بحثاست، این مسئله را کمیته بررسی مصادیق مجرمانه بررسی می‌کند که تاکنون جلسه‌ای نداشته‌ایم.

جنتی با بیان این‌که فیس‌بوک شبکه‌ای است که افراد در آن ارتباط برقرار می‌کنند و بسیاری از این ارتباطات، سالم و درست است، تاکید کرد: افراد زیادی از داخل و خارج کشور با من در فیس‌بوک مرتبط هستند و حتی این روز‌ها بحثعاشورا، امام حسین(ع) و مظلومیت آن حضرت در فیس‌بوک مطرح می‌شود و افراد، دیدگاه‌های خود را با یکدیگر مطرح می‌کنند.

وی ادامه داد: ما در جلساتی که در کمیتهٔ تعیین مصادیق مجرمانه تشکیل می‌دهیم، حتما این بحث‌ها را مطرح خواهیم کرد.

جنتی در پایان خاطرنشان کرد: هنوز کمیته بررسی مصادیق مجرمانه تشکیل جلسه نداده است و وقتی تشکیل جلسه داد در این زمینه‌ها صحبت می‌کنیم.

امام حسین علی جنتی فرهنگ و ارشاد اسلامی فیس بوک مسجد جلسه کمیته مصادیق دانم مجرمانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر