کد خبر: 122870 A

علیرغم مهلت‌های متعددی که از سوی رگولاتوری به شرکت رهام داتک داده شد، این شرکت نتوانست مجوزهای لازم را برای ارایه سرویس ارتباطات بی‌سیم مبتنی بر فناوری وایمکس دریافت کند.

با توجه به پایان آخرین مهلت تعیین شده برای شرکت رهام داتک، این شرکت مجاز به جذب مشتری جدید نبوده و موظف است با مشترکان فعلی خود تسویه حساب کند.

به گزارش ایلنا، حسن رضوانی معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از غیرمجاز بودن فعالیت شرکت انتقال داده‌های رهام داتک در زمینه ارائه سرویس وایمکس خبر داد.

حسن رضوانیˈ گفت: علیرغم مهلت‌های متعددی که از سوی رگولاتوری به شرکت رهام داتک داده شد، این شرکت نتوانست مجوزهای لازم را برای ارایه سرویس ارتباطات بی‌سیم مبتنی بر فناوری وایمکس دریافت کند.

وی افزود: با توجه به پایان آخرین مهلت تعیین شده برای شرکت رهام داتک، این شرکت مجاز به جذب مشتری جدید نبوده و موظف است با مشترکان فعلی خود تسویه حساب کند.

رضوانی با اشاره به این که ارایه سرویس وایمکس شرکت رهام داتک از دوم آذرماه به تناوب و حداکثر ظرف مدت ده روز متوقف می‌شود، اظهار کرد: مشترکان شرکت رهام‌داتک می‌توانند سرویس مورد نیاز خود را از اپراتورهای دارای مجوز خدمات وایمکس از رگولاتوری شامل شرکت‌های ارتباطات مبین‌نت، خدمات ارتباطی ایرانسل، رایانه دانش‌گلستان و مشارکتی سیار اصفهان دریافت کنند.

اینترنت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر