کد خبر: 153997 A

جهت برطرف شدن ایرادهای سامانه املاک تهران؛ / تکرار /

رییس اتحادیه املاک تهران جهت برطرف شدن ایرادهای سامانه املاک تهران و رقیق شدن بوروکراسی های مربوط به کد رهگیری از اطاق اصناف ایران کمک خواست.

رییس اتحادیه املاک تهران جهت برطرف شدن ایرادهای سامانه املاک تهران و رقیق شدن بوروکراسی های مربوط به کد رهگیری از اطاق اصناف ایران کمک خواست.

حسام عقبایی رییس اتحادیه املاک تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به پیچیده بودن بوروکراسی گرفتن کد رهگیری اظهار داشت: بوروکراسی‌های پیچیده مشکلاتی را برای دفاتر املاک، خریداران و فروشندگان به وجود آورده است و ما از اتاق اصناف ایران که مجموعه اتحادیه کشوری املاک از زیر مجموعه‌های آن محسوب می‌شود می‌خواهیم نسبت به برطرف کردن ایرادهای سامانه املاک تهران اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه مشاورین املاک نباید به کدپستی فیش تلفن و یا کارت ملی اکتفا کنند، افزود: مشاورین املاک موظف به اخذ کد پستی صحیح قبل از قرار داد هستند همچنین اتاق اصناف ایران باید نسبت به نصب سرورها و وایبرها اقدام کند که این امرهم به مشخص شدن جایگاه اتحادیه املاک کمک خواهد کرد و هم کار مردم راحت‌تر خواهد گرفت.

عقبایی در پاسخ به این سئوال که آیا بهتر نیست اتحادیه املاک با دارایی‌ها برای گرفتن کدپستی هماهنگ شود و یا به محض ثبت با سند در دفترخانه این اتفاق برای کدپستی بیافتد گفت: بعد از این که افراد به معامله‌ای اقدام می‌کنند، بعد از تنظیم سند ما آیتمی تعریف کردیم که دفتر املاک بعد از ثبت با سند باید آن را در قسمت نقل و انتقالات سایت تیک بزند.

رییس املاک تهران در خصوص برخی انتقادات مبنی بر بی‌مهری کارمندان نسبت به ارباب رجوع اذعان داشت: نقد منصفانه را می پذیرم؛ حجم بالای کار این مسائل را هم دارد. در دوره مدیریت جدیدم برای آموزش در حال خدمت پرسنل اقدام می‌کنم. با مدیران صحبت می‌کنیم که تکریم ارباب رجوع را در اولویت قرار دهند؛ اما این پرسنل افرادی زحمتکش و دست پاک هستند. من از ۷ صبح تا ۱۰ شب سرکارم، واقعا دارم کار می‌کنم تا تمامی این مسائل حل شود. رجوع مردم به ما برکت است.

اتحادیه املاک تهران، اتاق اصناف ایران را به کمک طلبید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر