کد خبر: 158589 A

وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

بازگشت به گفتمان حضرت امام و اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی مورد هدف قرار دادن گروه‌های پایین‌ درآمدی همچنین انتخاب محل‌های مناسب و درون مجموعه‌های شهری جهت ساخت مسکن در طرح مسکن اجتماعی دیده شده است.

وزیر راه و شهرسازی از بازنگری طرح جامع مسکن با عنوان خانه پاک تا پایان تیر ماه و با مشارکت کمسیون عمران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا وزیر راه وشهرسازی در حاشیه جلسه‌ای که به مناسبت سالگرد افتتاح حساب صد امام(ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شده بود در جمع خبرنگاران از ارائه پیش‌نویس خانه پاک به کمیسیون عمران خبر داد و اظهار داشت: در جلسه‌ای که برگزار شد پیش‌نویسی به اعضا در خصوص بازنگری طرح جامع مسکن با سه مشخصه پاک‌سازی، انبوه سازی و کوچک‌سازی ارائه شد.


وی تصریح کرد: در این جلسه ایده طرح مطرح شد و با توجه به این‌که بررسی‌ها تا تیر ماه زمان خواهد برد علاقه‌مندیم در طول این مدت با اعضای کمیسیون همکاری و جلسات مستمری داشته باشیم.


وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در نظر داریم که نتیجه خروجی بر اساس اجماع باشد.


آخوندی با اشاره به تشابه طرح مسکن اجتماعی و با فرمایشات امام(ره) گفت: بازگشت به گفتمان حضرت امام و اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی مورد هدف قرار دادن گروه‌های پایین‌ درآمدی همچنین انتخاب محل‌های مناسب و درون مجموعه‌های شهری جهت ساخت مسکن در طرح مسکن اجتماعی دیده شده است.

وزیر راه و شهرسازی در خصوص افزایش سقف وام مسکن اضافه کرد: پیگیر افزایش سقف وام مسکن هستیم تا امسال نیز سقف وام خرید و ساخت مسکن افزایش یابد و به نتایج این پیگیری برای افزایش سقف وام مسکن امیدوار هستم.

بررسی ایده خانه پاک با مشارکت کمیسیون عمران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر