کد خبر: 161265 A

در جلسه مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده

مجمع عمومی عادی سالیانه همراه اول منتهی به ۲۹ اسفند ۹۲ با حضور بیش از ۹۴ درصد سهامداران برگزار و بین سهامداران ۱۰۸۵ تومان سود تقسیم شد. همچنین مجمع فوق‌العاده شرکت با افزایش سرمایه ۹۷.۳ درصدی موافقت کرد.

مجمع عمومی عادی سالیانه همراه اول منتهی به ۲۹ اسفند ۹۲ با حضور بیش از ۹۴ درصد سهامداران برگزار و بین سهامداران ۱۰۸۵ تومان سود تقسیم شد. همچنین مجمع فوق‌العاده شرکت با افزایش سرمایه ۹۷.۳ درصدی موافقت کرد.

به گزارش ایلنا، مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده شرکت ارتباطات سیار(همراه اول) پیش از ظهر امروز با حضور بیش از ۹۴ درصد از سهامداران در پژوهشکده نیرو برگزار شد.

بر اساس این گزارش، پس از بحثو بررسی در جلسه مجمع عمومی پیشنهاد هیئت مدیره مبنی بر تقسیم سود حداکثری مورد موافقت سهامداران قرار گرفت و به این ترتیب به ازای هر سهم ۱۰۸۵ تومان بین سهامداران تقسیم شد.

همچنین حق حضور اعضای هیئت‌مدیره در هر ماه ۵۰۰ هزار تومان و پاداش هیئت‌مدیره برای سال مالی منتهی به بیست و نهم اسفند‌ماه سال ۹۲،۳۵۰ میلیون تومان تعیین شد.

همچنین در جلسه مجمع فو‌ق العاده بحثو بررسی بر روی افزایش سرمایه همراه اول از ۲۰۶ میلیارد تومان به ۴۰۰ میلیارد تومان آغاز شد که این میزان افزایش سرمایه نیز در دقایق آغازین مجمع فوق‌العاده مورد موافقت سهامداران قرار گرفت.

بر اساس این گزارش سرمایه همراه اول با موافقت بازرس و حسابرس قانونی و نماینده سازمان بورس در جلسه مجمع ۹۷.۳ درصد افزایش یافت.

همچنین این شرکت برای سال مالی آتی ۱۲۶۲ تومان سود بایت هر سهم پیش‌بینی کرده است و هیأت‌مدیره شرکت نیز بر اساس رای‌گیری از ۷ به ۵ نفر کاهش پیدا کرده است.

همچنین همراه اول اولین مجمع سال ۹۳ را میان دیگر شرکت‌ها برگزار کرد که بیش از ۹۴ درصد سهامداران آن در جلسه حضور داشتند. در این جلسه مدیرعامل همراه اول عنوان کردکه میزان سود تقسیمی برای سود سال آینده را با افزایش ۱.۴ درصدی پیشنهاد کند.

در جلسه مجمع بازرس قانونی شرکت با اشاره به اینکه در گزارش خود بر عدم ارائه صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۶ ماهه حسابرسی شده دو شرکت فرعی در موعد مقرر خبر داد که در ادامه مدیرعامل بانک از ارائه به موقع آنان در سال آتی خبر داد.

همچنین در گزارش بازرس قانونی تاکید شده بود که گزارش هیئت‌مدیره، موضع ماده ۲۳۲ اصلاحیه قانون تجارت، درباره فعالیت و وضع عمومی شرکت که به منظور تقدیم به مجمع عمومی صاحبان سهام تنظیم شده، مورد بررسی سازمان حسابرسی قرار گرفته است که با توجه به رسیدگی‌های انجام شده نظر این سازمان به موارد با اهمیتی که حاکی از مغایرت اطلاعات مندرج در گزارش مذکور با اسناد و مدارک ارائه شده از جانب هیئت‌مدیره باشد، جلب نشده است.

همچنین مفاد قانون مبارزه با پولشویی طبق دستورالعمل اجرایی ماده ۳۳ توسط حسابرسان مورد ارزیابی قرار گرفته است که در این خصوص موارد با اهمیتی حاکی از عدم رعایت قانون برخورد نشده است.

افزایش سرمایه 97.3 درصد همراه اول تصویب شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر