کد خبر: 162095 A

در صورت مشخص کردن دولت؛

بر اساس برنامه‌ریزی‌های کمیسیون عمران ۲۶۴ طرح نیمه تمام از سال گذشته در سال جاری تکمیل خواهد شد و دولت هرچه سریع‌تر این طرح‌ها را مشخص و اعلام کند.

عضو کمیسیون عمران گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های کمیسیون عمران ۲۶۴ طرح نیمه تمام از سال گذشته در سال جاری تکمیل خواهد شد و دولت هرچه سریع‌تر این طرح‌ها را مشخص و اعلام کند.

علیرضا خسروی عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص نتایج جلسه این کمیسیون با سخنگوی دولت اظهار داشت: سخنگوی دولت اعلام کرد امسال برای اولین بار بودجه‌ عمرانی هم‌زمان با بودجه‌های جاری کشور پرداخت خواهد شد.

وی میزان بودجه عمرانی تحقق یافته در سال گذشته را ۱۴ درصد اعلام کرد و ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود بودجه عمرانی ۳۷ هزار میلیارد تومانی امسال بیش‌تر از سال گذشته تحقق پیدا کند.

عضو کمیسیون عمران افزود: با توجه به نیمه تمام بودن ۳ هزار طرح نیمه تمام در سال گذشته برنامه‌ریزی برای اتمام و تکمیل ۲۶۴ طرح در سال جاری را کرده‌ایم.

خسروی با اشاره به اینکه این طرح‌ها از سوی دولت تا کنون مشخص و اعلام نشده است گفت: با توجه به اینکه کمیسیون عمران می‌خواهد به طرح‌ها سرکشی کند و وضعیت را رصد کند، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور قول داده است به زودی طرح‌های مورد نظر مشخص و اعلام شود.

عضو کمیسیون عمران خاطرنشان کرد: در خصوص زیرساخت‌های یک میلیون واحد مسکونی مسکن مهر صحبت‌هایی انجام شد که البته بی‌نتیجه ماند.

264 طرح عمرانی نیمه تمام در سال جاری کامل می‌شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر