کد خبر: 181581 A

تعرفه قبلی سیم کارت های دائمی همراه اول در بخش شهری ۴۴۷ ریال، شهری ۷۶۰ ریال و در جا به جایی تماس های شهری ۵۳۶ ریال و بین شهری ۸۴۹ ریال بود که پس از اجرای مصوبه ۱۸۴ و یکنواخت شدن شبکه ۵۷۰ ریال تعیین شده است.

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری تغییرات تعرفه های تلفن همراه پس از اجرای مصوبه ۱۸۴ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و اجرای رومینگ ملی بین اپراتور رایتل با دو اپراتور ایرانسل و همراه اول را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، حسن رضوانی گفت: تعرفه قبلی سیم کارت های دائمی همراه اول در بخش شهری ۴۴۷ ریال، شهری ۷۶۰ ریال و در جا به جایی تماس های شهری ۵۳۶ ریال و بین شهری ۸۴۹ ریال بود که پس از اجرای مصوبه ۱۸۴ و یکنواخت شدن شبکه ۵۷۰ ریال تعیین شده است.

وی ادامه داد: همچنین در سیم کارت های اعتباری این اپراتور نیز همین نرخ ها تا سقف ۵۰ درصد بالاتر اعمال می شد که هم اکنون به صورت یکنواخت ۶۷۰ ریال تعیین شده است.

معاون سازمان تنظیم مقررات رادیویی درباره تعرفه سیم کارت های دائمی اپراتور ایرانسل افزود: تعرفه سیم کارت های دائمی از مبدا ایرانسل جهت مکالمات سیار به سیار برون شبکه ای و یا به تلفن ثابت از دقیقه ای ۶۲۵ ریال به دقیقه ای ۴۹۹ ریال کاهش یافته است.

رضوانی درباره تعرفه اپراتور رایتل عنوان کرد: نرخ های درون شبکه سیم کارتهای دائمی از مبداء رایتل از ۵۵۵ ریال به ۴۹۹ ریال و نرخ مکالمات درون شبکه سیم کارتهای اعتباری رایتل از ۶۹۵ ریال به ۶۲۰ ریال کاهش یافته است.

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری گفت: ممکن است اپراتورها در شرایط رقابتی، این نرخ ها را مجدداً کاهش دهند.

تغییرات تعرفه ای به شرح ذیل می باشد:

** شهری: ۴۴۷، بین شهری: ۷۶۰، جابجایی برای تماس های شهری: ۴۴۷ + ۲ پالس: ۵۳۶ ریال، جابجایی برای تماس های بین شهری ۷۶۰ + ۲ پالس: ۸۴۹ ریال

​** شهری ۶۷۰، بین شهری ۱۱۴۰، جابجایی برای تماس های شهری ۶۷۰ + ۲ پالس: ۷۵۹ ریال، جابجایی برای تماس های بین شهری ۱۱۴۰ + ۲ پالس: ۱۲۲۹ ریال

​۱ - سیار به سیار درون شبکه ای: به مکالماتی گفته می شود که مبدا و مقصد درون شبکه یک اپراتور می باشند(به عنوان مثال درون شبکه ای همراه اول یعنی سیم کارت های مبدا و مقصد هر دو متعلق به همراه اول باشند)

​۲ - سیار به سیار برون شبکه ای: به مکالماتی گفته می شود که مبدا و مقصد از دو اپراتور متفاوت می باشند.(به عنوان مثال برون شبکه تلفن همراه یعنی با سیم کارت همراه اول به اپراتورهای ایرانسل یا رایتل تماس برقرار شود)

​۳ - سیار به تلفن ثابت: به مکالماتی گفته می شود که مبدا تلفن سیار و مقصد تلفن ثابت باشد.

تلفن تلفن همراه روابط عمومی سازمان سیم کارت همراه شبکه شهری تماس تعرفه سیار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر