کد خبر: 181668 A

رقم اعتبارات مصوب برای پروژه راه آهن غرب کشور مناسب نبوده و در همین راستا مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان بصورت فاینانس به این پروژه تصویب شده که در صورت تخصیص آن توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، بیش از نیمی از مشکلات راه آهن ملایر به کرمانشاه حل خواهد شد.

مدیر کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه از کمبود اعتبارات و تاثیر آن بر پیشرفت پروژه راه آهن کرمانشاه خبر داد.
به گزارش ایلنا، مهندس حسن فدایی در این باره اظهار داشت: در حال حاضر مشکل اصلی پروژه کمبود اعتبارات آن به منظور روسازی پروژه است و به دنبال رفع مشکلات اعتباری پروژه از طریق فاینانس هستیم تا بتوانیم این پروژه را هر چه زودتر به مردم تحویل دهیم و در صورت رفع مشکلات اعتباری، تکمیل و تحویل راه آهن ملایر به کرمانشاه بیش از یکسال زمان نخواهد برد.
وی ضمن اشاره به پیشرفت ۹۷ درصدی عملیات زیر سازی راه آهن ملایر به کرمانشاه اضافه کرد: حدود یک کیلومتر از این مسیر ریل گذاری شده و باتوجه به اینکه ریل گذاری زمان بر نبوده و در صورت تامین اعتبار این پروژه یکساله و تا پایان امسال و یا اوایل سال آینده تحویل می شود.
مدیر کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه ادامه داد: رقم اعتبارات مصوب برای پروژه راه آهن غرب کشور مناسب نبوده و در همین راستا مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان بصورت فاینانس به این پروژه تصویب شده که در صورت تخصیص آن توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، بیش از نیمی از مشکلات راه آهن ملایر به کرمانشاه حل خواهد شد.

راه آهن ریاست جمهوری مشکلات معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی کرمانشاه صورت پروژه کمبود اعتبارات ملایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر