کد خبر: 186957 A

مسئولان اعلام کرده اند که به دلیل حجم بالای متقاضی در ساعات اولیه باز شدن سایت با مشکل مواجه است و در ساعات پایانی که از تعداد متقاضیان کاسته می شود مسافران می‌توانند بلیت مورد نظر خود را تهیه کنند.

با وجود اینکه از قبل اعلام شده بود برای خرید اینترنتی بلیت قطار از تاریخ ۱۳۹۳.۵. ۱ تا ۱۳۹۳.۵. ۳۱ متقاضیان می‌توانند در ساعت ۸:۳۰ صبح ۲۵ تیر ماه با مراجعه به سایت TICKET۲. RAJA. IR بلیت مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند اما تا این زمان افراد زیادی موفق به تهیه بلیت نشده اند و این سئوال پیش می‌آید که گزینه خرید پیش فروش بلیت قطار به روی چه کسانی باز می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در حالی که اعلام شده بود برای پیش فروش اینترنتی بلیت قطار از تاریخ ۱۳۹۳.۵. ۱ تا ۱۳۹۳.۵. ۳۱ متقاضیان می ‌توانند از ۸:۳۰ صبح ۲۵ تیر ماه با مراجعه به سایت TICKET۲. RAJA. IR بلیت مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند اما زمانی که در ساعت اولیه وارد سایت فوق شده‌اند جمله‌ای با این مضمون که خرید بلیت در ساعات اولیه مقدور نیست مشاهده می شود..

همچنین در تماس ایلنا با شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، مسئولان اعلام کرده اند که به دلیل حجم بالای متقاضی در ساعات اولیه باز شدن سایت با مشکل مواجه است و در ساعات پایانی که از تعداد متقاضیان کاسته می شود مسافران می‌توانند بلیت مورد نظر خود را تهیه کنند.

با این همه این سئوالات در ذهن متقاضیان ایجاد می شود که آیا تا ساعت های پایانی بلیتی برای خرید باقی می‌ماند و درصورت نبود بلیط چه کسانی توانسته اند خرید اینترنتی را انجام دهند؟

خرید اینترنتی بلیت قطار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر