کد خبر: 187541 A

مدیرکل فرودگاه مهرآباد خبر داد؛

مدیرکل فرودگاه مهرآباد از راه‌اندازی سامانه پیامکی اطلاعات پرواز با هدف تسهیل و تسریع اطلاع‌رسانی مطمئن در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد خبر داد.

مدیرکل فرودگاه مهرآباد از راه‌اندازی سامانه پیامکی اطلاعات پرواز با هدف تسهیل و تسریع اطلاع‌رسانی مطمئن در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد خبر داد.

به‌ گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، علی رستمی با بیان این‌که این سامانه با هدف ارسال اطلاعات و اخبار پروازی فرودگاه مهرآباد در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در راستای تکریم ارباب رجوع ایجاد شده است، اظهار کرد: مسافران جهت اطلاع از وضعیت پرواز می‌توانند از طریق سیستم پیام کوتاه(SMS) اقدام کنند. سامانه پیامک اطلاعات پرواز فرودگاه بین‌المللی مهرآباد با دو شماره ۳۰۰۰۱۹ و۱۰۰۰۱۹۹ در بازه زمانی یک روزه امکان اطلاع‌رسانی را به مسافران و مخاطبان به صورت دقیق و به‌روز میسر می‌سازد.

وی با بیان اینکه هدف ما جلب رضایت مشتریان است، افزود: تکمیل و بروز رسانی این سامانه پیامکی با هدف اطلاع‌رسانی به موقع و ارتباط دو سویه از وضعیت پروازها به منظور رفاه حال مسافران است.

رستمی گفت: این سامانه با در نظر گرفتن سریعترین و بهترین راه‌های جستجو، به چهار روش امکان اطلاع‌رسانی در مورد هر یک از پروازها و شهرها را فراهم می‌کند.

به گفته مدیرکل فرودگاه مهرآباد این چهار روش شامل امکان دریافت اطلاعات بر اساس نام شهر مقصد، امکان دریافت اطلاعات پروازهای ورودی به فرودگاه مهرآباد، امکان دریافت اطلاعات توسط شماره پرواز و پیگیری لحظه به لحظه وضعیت یک پرواز می‌شود.

بر این اساس در روش نخست مخاطب می‌تواند با ارسال یک پیامک حاوی شهر مقصد مورد نظر خود به شماره ۳۰۰۰۱۹۹ و۱۰۰۰۱۹۹ همه اطلاعات مربوط به پروازهای خطوط هوایی را از همان زمان تا ساعت ۲۴ همان روز دریافت کند.

در روش دوم نیز مخاطب با ارسال نام شهر مبداء خود به همراه*به سامانه پیامک، تمامی اطلاعات پروازی مربوط به پروازهای ورودی به فرودگاه بین‌المللی مهرآباد را از شهر مبداء دریافت می‌کند.

در روش سوم نیز مخاطب با در اختیار داشتن شماره پرواز مورد نظر خود و ارسال آن به سامانه پیامکی می‌تواند از وضعیت پرواز مورد نظر خود در همان روز مطلع شود.

در روش چهارم نیز مخاطب با ارسال شماره پرواز مورد نظر خود به همراه # از وضعیت پرواز به صورت آنی و دقیق با خبر و بلافاصله با تغییر حالت پروازی، سامانه به صورت خودکار مخاطب را مطلع می‌سازد.

راه‌اندازی سامانه پیامکی اطلاعات پرواز در فرودگاه مهرآباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر