کد خبر: 113204 A

ویژه برنامه «میعاد عاشقان» به مناسبت عید سعید قربان با حضور علی عبدالمالکی و شهرام زندی از رادیو تهران پخش می‌شود.

ایلنا: ویژه برنامه «میعاد عاشقان» به مناسبت عید سعید قربان با حضور برخی بازیگران و خواننده‌ها ازجمله علی عبدالمالکی و شهرام زندی ساعت ۱۰:۳۰ از رادیو تهران موج اف. ‌ام ردیف ۹۴ مگاهرتز پخش می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، نیکنام جبرائیلی‌پور(سردبیر و تهیه کننده برنامه میعاد عاشقان) از حضور بازیگران و خواننده‌های کشور در سرای سالمندان و معلولین کهریزک خبر داد و گفت: برنامه میعاد عاشقان در روز عید قربان با حضور در سرای سالمندان و معلولین کهریزک از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۳۰ به صورت مستقیم با حضور خوانندگان بنام کشور همچون علی عبدالمالکی، خواننده، ترانه سرا، آهنگساز و تنظیم کننده پاپ ایرانی، شهرام زندی و حمیدرضا حامی و بازیگران کشور از جمله رضا بنفشه خواه و نوروزی روی آنتن می‌رود.
وی گفت: گروه تواشیح نسیم، گروه سنتی سلوک، دستان گویا و گروه آذری ساوالان با حضور در سرای سالمندان کهریزک، لحظات شاد و مفرحی را برای سالمندان، مددجویان، معلولین، مهمانان و شنوندگان فراهم خواهند کرد.
جبرائیلی‌پور ادامه داد: از دیگر بخش‌های برنامه، پخش صحبت‌های حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی رجبی و توکلیان درباره اعمال و فلسفه عید قربان است.
اجرای این برنامه را فاطمه نصر آبادی از رادیو تهران موج اف. ‌ام ردیف ۹۴ مگاهرتز برعهده دارد.

علی عبدالمالکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر