کد خبر: 116163 A

وی درباره خبر بازداشت پگاه آهنگرانی گفت: من مسئله را بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که چنین کسی بازداشت نشده است.

ایلنا: سخنگوی قوء قضاییه گفت: باید روزنامه‌هایی که به بعضی شخصیت‌ها مرتبط هستند دقت بیشتری در رفتار خود داشته باشند و به مطالبی که منتشر می‌کنند؛ توجه کنند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامحسین محسن اژه‌ای در نشست خبری امروز(۶ آبان) درباره آخرین وضعیت روزنامه بهار گفت: خیلی حیف است که بعضی روزنامه‌ها که به گونه‌ای وابسته به بعضی شخصیت‌هایی هستند که حتی نامزد ریاست جمهوری هم شده‌اند؛ به گونه‌ای قلم بزنند و خبر بنویسند که موجبات توهین به افکار عمومی و اعتقادات را فراهم کند و هم اختلاف افکنی را به دنبال داشته باشند.
وی ادامه داد: متأسفانه روزنامه بهار یک مطلب سخیف را منتشر کرده است که امروز هیئت نظارت بر مطبوعات این روزنامه را توقیف کرده و پرونده را به دادگاه فرستاده است اما خود دادستان نیز به صورت مستقل پرونده‌ای را برای این مطلب و روزنامه تشکیل داده است و آن را پیگیری می‌کند و افرادی که اعم از مدیرمسئول و نویسنده در این مطلب و انتشار آن نقش داشته‌اند باید پاسخگو باشند.
وی همچنین درباره خبر بازداشت پگاه آهنگرانی گفت: من مسئله را بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که چنین کسی بازداشت نشده است. البته یکی از نزدیکان وی نیز اعلام کرده است که پگاه آهنگرانی بازداشت نشده است.

ریاست جمهوری مطبوعات روزنامه بازداشت دادستان بهار توضیحات پگاه اژه آهنگرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر