کد خبر: 127112 A

جشنواره انتخاب ارزش آفرینان کسب وکارایرانی با سه رویکرد نوآوری، کیفیت محصول و ارتباط موثر با مشتری در دی‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا وسیما برگزار می‌شود.

ایلنا: جشنواره انتخاب ارزش آفرینان کسب وکارایرانی با سه رویکرد نوآوری، کیفیت محصول و ارتباط موثر با مشتری در دی ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، براساس گزارش دبیرخانه این جشنواره؛ در حال حاضر صد برند نامدار ایرانی در حوزه کسب وکار با دارا بودن ۳۰ مولفه از استاندارد‌ها و شاخص‌های مورد نظر توسط تیم تحقیقات می‌دانی - علمی مدرسه عالی کسب و کار ماهان به عنوان نامزد جشنواره برگزیده شده‌اند.

این گزارش می‌افزاید: بر مبنای نظرسنجی گسترده از مخاطبان ایرانی از میان این صد برند، ۱۰ ارزش آفرین کسب و کار ایرانی که بیشترین آمار را در نظرسنجی مخاطبان کسب کرده‌اند، در همایش بین المللی مدیریت راهبردی کسب و کار(DBA&MBA) که در تاریخ ۲۶ دیماه ۱۳۹۲ در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد به جامعه ایران و عرصه بین الملل معرفی خواهند شد و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

به گزارش دبیرخانه همایش بین المللی مدیریت راهبردی کسب و کار، برگزاری این جشنواره فرصتی است تا در یک اطلاع رسانی گسترده برندهای برترارزش آفرین کسب وکارایرانی به جامعه معرفی شوند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایتwww. mahanconferences. com مراجعه کنند.

جشنواره ارزش آفرینان کسب و کار ایرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر