کد خبر: 135785 A

محفل ادبی پاتوق ترانه با حضور ترانه سرایان و شاعران جوان در خانه فرهنگ آیه برگزار می‌شود.

ایلنا: مدیر خانه فرهنگ آیه اظهار داشت: محفل ادبی پاتوق ترانه به منظور شکوفایی و بسترسازی مناسب استعدادهای ادبی با حضور بهروز یاسمی، شاعر و منتقد ادبی نام آشنا وعلیرضا برنجی ترانه سرای جوان کشورمان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، زهرا نارنجیان افزود: پاتوق ترانه خانه فرهنگ آیه در برنامه امروز ۲۱ دی ماه میزبان مهدی زنگنه(آهنگساز، تنظیم کننده و خواننده)، علی رضا جمالی(آهنگساز و تنظیم کننده) و کسری جوادی از خوانندگان جوان کشورمان است.

وی خاطرنشان کرد: گفت‌و‌گو پیرامون موسیقی فیلم، تاثیر کلام و ترانه بر فیلم، تلفیق شعر و موسیقی و وضعیت ترانه و آلبوم‌های موسیقی پاپ توسط کار‌شناسان و میهمانان از بخش‌های این برنامه است.

مدیرخانه فرهنگ آیه یادآور شد: همچنین شعر و ترانه خوانی حاضرین و نقد و بررسی اشعار و همچنین اجرای زنده توسط کسری جوادی، خواننده جوان کشورمان از دیگر بخش‌های متنوع این برنامه به شمار می‌رود.

علاقمندان برای حضور در این برنامه می‌توانند امروز ۲۱ دی ماه ساعت ۱۷ به خانه فرهنگ آیه واقع در شهرک اکباتان، خیابان اصلی فاز یک، روبروی ورزشگاه راه آهن مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر از روند برگزاری سلسله برنامه‌های پاتوق شعر و ترانه با شماره ۴۴۶۶۷۶۳۳ تماس بگیرند.

خانه فرهنگ آیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر