کد خبر: 139644 A

پس از جلسه شورای سیاستگذاری اعلام می‌شود:

ضوابط شرکت در چهارمین جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی و نحوه انتخاب برگزیدگان و اطلاعات تکمیلی پس از جلسه شورای سیاستگذاری که روز دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شود، اعلام می‌شود.

ایلنا: دبیر چهارمین جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی از رشد جوایز و تفکیک رشته‌های ادبی در جشنواره چهارم خبر داد و گفت: با اتکا به خداوند متعال و تجربیاتی که از برگزاری ۳ دوره پیشین جشنواره بدست آوردیم؛ جشنواره چهارم را باشکوهتر از دوره‌های قبل برگزار خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا؛ حامد کمیلی افزود: در جشنواره چهارم مشارکت سازمان‌های خصوص و دولتی بسیار چشمگیر است و همین مشارکت قطعا به رشد جشنواره کمک زیادی خواهد کرد.

کمیلی همچنین افزود: با مشارکت یک شرکت فعال در عرصه تولید آثار موسیقی و استقبال خوانندگان مطرح کشور درصدد هستیم برای اولین بار در تاریخ هنر این مرز و بوم یک آلبوم موسیقی با موضوع کار و کارگر و استفاده از ترانه‌های برتر ارسالی به جشنواره تولید نماییم. طبق برنامه‌ریزی های انجام شده و با مشارکت یکی از انتشارات خوشنام از کتاب جشنواره نیز در اختتامیه جشنواره رونمایی خواهد شد.

کمیلی درباره جزئیات اجرای جشنواره گفت: جزئیات را پس از جلسه شورای سیاست‌گذاری که دوشنبه ۷ اردیبهشت ماه در محل ستاد بزرگداشت هفته کارگر برگزار خواهد شد؛ اعلام می‌کنیم.

دبیر جشنواره فرهنگی ادبی کارگر ایرانی با ابراز خرسندی از همکاری با حسین متولیان گفت: قطعا همکاری با ایشان نقطه عطف جشنواره چهارم بوده و از نظر تخصصی بر کیفیت جشنواره خواهد افزود.

وی با دعوت از تمام هنرمندان افزود: هنر باید در خدمت مردم باشد و هنرمند با مردم معنا پیدا می‌کند. امیدوارم تمام هنرمندان کشور عزیزمان برای خدمت به اکثریت مردم کشورمان که کارگران عزیز هستند پیشقدم شده و ما را خدمتگزار خود بدانند. درهای جشنواره کارگر ایرانی به روی تمام هنرمندان عزیز گشوده است.

کمیلی ابراز امیدواری کرد: با همت و تلاش و ورود هنرمندان به این عرصه توانمندی‌ها، موفقیت‌ها و مشکلات حمایت از کار و سرمایه ایرانی بهتر و بیشتر نمود پیدا کند تا دولتمردان با رصد تحرکات هنری بیشتر از قبل متوجه این مفاهیم شده و در راستای حل مشکلات کار و تولید اقدامات موثرتری را انجام دهند.

حامد کمیلی جشنواره فرهنگی ادبی کارگر ایرانی ستاد بزرگداشت هفته کارگر حسین متولیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر