کد خبر: 139736 A

با پایان مهلت فراخوان طرح آثار حجمی " استقبال از بهار "، هیات انتخاب و داوران این رویداد هنری معرفی شدند.

ایلنا: ایرج محمدی، سعید شهلاپور، سهند حسامیان، رضا قره باغی و کیوان پورنصری نژاد، داوری ۷۲۶ اثر حجمی از ۲۴۷ هنرمند مجسمه ساز را بر عهده دارند.

به گزارش ایلناین آثار ششم بهمن ماه با حضور داوران و اساتید صاحب نام هنر مجسمه‌سازی در نگارخانه برگ(عمارت عین الدوله) داوری می شوند. آثار برگزیده توسط هیات داوران به زودی به منظور استقبال از نوروز ۱۳۹۳ در میادین، پارک ها، حاشیه بزرگراه‌ها، تقاطع خیابان‌ها و محورهای مهم به عنوان فضاهای زنده شهری اکران می شوند.

فراخوان طراحی و ایده پردازی استقبال از بهار توسط سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور استفاده ازطرح‌ها و ایده‌های هنری نسبت به فضاسازی محیط های شهری منتشر شد و این سازمان از هنرمندان و گروهای هنری دعوت کرد تا طرح‌ها، ایده‌ها و پیشنهادات خود را در این زمینه، به این سازمان ارائه کنند.

آثار برگزیده توسط هیات داوران به زودی به منظور استقبال از نوروز ۱۳۹۳ در میادین، پارک ها، حاشیه بزرگراه‌ها، تقاطع خیابان‌ها و محورهای مهم به عنوان فضاهای زنده شهری اکران می شوند.

مبنای طرح استقبال از بهار بر پیرایش بوده و بر همین اساس تا زمانی که مجسمه‌های این طرح در سطح شهر نصب شوند، مجسمه‌هایی که پیش از این در سطح شهر بودند مرمت و پیرایش می‌شوند.

طرح استقبال از بهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر