کد خبر: 150172 A

در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره مطبوعات که با حضور مقامات کشوری، چهره‌های فرهنگی، استادان ارتباطات و روزنامه‌نگاران برگزار می‌شود، قرار است از ۳۵ نفر از روزنامه‌نگاران کشور به عنوان برندگان این دوره از جشنواره تقدیر شود.

ایلنا: مراسم اختتامیه جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی شنبه ۱۷ اسفند ساعت ۹.۳۰ صبح در تالار وحدت برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره مطبوعات که با حضور مقامات کشوری، چهره‌های فرهنگی، استادان ارتباطات و روزنامه‌نگاران برگزار می‌شود، قرار است از ۳۵ نفر از روزنامه‌نگاران کشور به عنوان برندگان این دوره از جشنواره تقدیر شود.

همچنین در این جشنواره در چهار بخش ویژه از چهره‌های مطبوعاتی تجلیل خواهد شد. تجلیل از خانواده یک شهید خبرنگار به انتخاب انجمن نویسندگان و روزنامه‏‌نگاران دفاع مقدس، تجلیل از نماد پاکیزه نویسی به انتخاب فرهنگستان زبان وادب فارسی، تجلیل از پیشکسوت مطبوعات به انتخاب کمیته پیشکسوتان و همچنین نکوداشت یکی از چهره‌های برجسته مطبوعاتی ازجمله برنامه‌های آیین اختتامیه خواهد بود.

در حاشیه این مراسم دو نمایشگاه با موضوع ۶۰ عکس از انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و نمایشگاه گرافیک اطلاع‌رسان(اینفو گرافیک)، در تالار وحدت برگزار می‌شود.

جشنواره مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر