کد خبر: 175006 A

بازی " تندیس مرگ " که با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در شرکت فناوران ساتیار رایانه تولید شده؛ در انتظار ناشر برای ورود به بازار گیم است.

سام سیروس(مدیر پروژه بازی رایانه‌ای تندیس مرگ) گفت: این بازی مراحل تولید را سپری کرده و آماده عرضه به بازار گیم است.

به گزارش ایلنا؛ مدیرعامل شرکت فناوران ساتیار رایانه با یادآوری اینکه بازی رایانه‌ای تندیس مرگ قراد بود بهار سالجاری وارد بازار شود، توضیح داد: اکنون این اثر دراختیار شورای قیمتگذاری قرار دارد و منتظر معرفی ناشر برای نشر در بازار هستیم.

وی به داستان بازی تندیس مرگ اشاره کرد و افزود: این بازی درباره یک افسر تفنگدار دریایی است که با همکارانش در حال تعقیب یک قایق مشکوک به سمت جزیره‌ای خالی از سکنه می‌روند و داستان و ماجرای بازی اتفاقاتی است که درون جزیره انجام می شود اتفاقات و کارهایی چون تعقیب و گریز، درگیری‌های مستقیم، کمین و درگیری با اسلحه دوربین‌دار، صدا خفه‌کن و… نام برد.

سیروس با یادآوری اینکه داستان و جزیره طراحی شده در بازی کاملا خیالی است؛ ادامه داد: ایده جزیره از جزیره هاشیما که خالی از سکنه و نزدیکی کشور ژاپن قراردارد؛ گرفته شده است.

وی با بیان اینکه سبک بازی رایانه‌ای تندیس مرگ اکشن اول شخص و مضمونی داستانی و جنگی دارد؛ گفت: از ویژگی‌های منحصر به فرد این بازی می‌توان به امکانات و نبود یکنواختی و تفاوت‌های مختلف در هر مرحله اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت فناوران ساتیار رایانه گفت: در این بازی سعی شده با اضافه کردن امکاناتی مانند Ragdoll، چرخش کمر شخصیت‌ها، کنترل قایق و ماشین به صورت فیزیکی، مراحل متنوع و متفاوت از بازی را برای کاربران ارایه کرد.

سیروس افزود: در بازی رایانه‌ای " تندیس مرگ " از خودروهای ایرانی سمند و پراید، ناوچه توسن، کشتی طاووس بهشتی و… استفاده شده است.

بازی رایانه‌ای "تندیس مرگ" در انتظار ناشر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر