کد خبر: 109453 A

رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران:

چکیده: ‌ «رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران از در اختیار داشتن اسنادی در خصوص تخلفات مالی مدیر عامل سابق سازمان تامین اجتماعی خبر داد / این اسناد به پرداخت‌های مالی از محل اعتبارات غیر شمول و واگذاری غیر قانونی املاک سازمان تامین اجتماعی اشاره دارد».

رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران از در اختیار داشتن اسنادی در خصوص تخلفات مالی مدیر عامل سابق سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

«غلامرضا خادمی‌زاده» با اعلام این مطلب به ایلنا گفت: این اسناد به پرداخت وجوهی اشاره دارد که توسط توسط مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی و در قالب کمک‌های بلاعوض از محل اعتبارات غیر شمول پرداخت شده‌است.

وی بابیان اینکه اسناد یاد شده همچنین به موضوع واگذاری و خرید و فروش غیر قانونی املاک سازمان مثل ساختمان و زمین نیز اشاره دارد، ادامه تصریح کرد: هیات تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تامین تامین اجتماعی باید هر چه سریعتر، تخلفات صورت گرفته در تامین اجتماعی را اعلام کند.

به گفتهٔ آقای خادمی‌زاده، در صورت تعلل هیات تحقیق و تفحص در اعلام تخلفات این نهاد عمومی غیر دولتی، کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران به عنوان یکی از شرکای اجتماعی روابط کار، اسنادش را منتشر می‌کند.

این سخنان در شرایطی بیان می‌شود که سازمان تامین اجتماعی در تاریخ ششم ماه جاری از همه اشخاص حقیقی و حقوقی خواست که تا ۱۵ مهر ماه مستندات خود در خصوص تخلفات سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های زیرمجموعه‌اش را در اختیار هیات تحقیق و تفحص قرار دهند.

رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران در پایان خواست که زمان قرائت گزارش هیات تحقیق و تفحص در صحن علنی مجلس مشخص شود.

سازمان تامین اجتماعی تخلف در تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر