کد خبر: 125921 A

در نامه ۲۰۰ راننده سیمان هگمتان طرح شد:

چکیده: ‌ «مشتریان کارخانه سیمان هگمتان کرایه رانندگان را به صورت نقدی پرداخت نمی‌کنند و با راهنمایی مدیر فروش کارخانه، رانندگان را بعد از تحوبل بار با اخذ شماره حساب راهی می‌کنند / کرایه رانندگان بازیچه دست کارخانه سیمان سازی، مشتریان و شرکت‌های حمل و نقل شده است.»

بیش از ۲۰۰ راننده شاغل در پایانه سیمان هگمتان(فله و پاکتی) با امضای نامه‌ای خطاب به انجمن صنفی رانندگان شهرستان رزن(واقع در استان همدان) ضمن تشریح مشکلات شان، از این نهاد صنفی خواسته‌اند برای پیگیری و رفع این مشکلات از طریق مراجع قانونی و ذیصلاح اقدام کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رانندگان در این نامه با انتقاد از تاخیر در پرداخت کرایه حمل بارشان، آورده‌اند مشتریان کارخانه سیمان هگمتان کرایه رانندگان را به صورت نقدی پرداخت نمی‌کنند و با راهنمایی مدیر فروش کارخانه، رانندگان را بعد از تحوبل بار با اخذ شماره حساب راهی می‌کنند.

آنطور که در این نامه آمده، سیمان هگمتان با این حربه می‌خواهد مشتریان سیمان را به خرید از خود ترغیب کند.

در بخش دیگری از نامه آمده است که با کاهش مصرف سیمان، شرکت‌های حمل و نقل تحت فشار قرار گرفته‌اند تا کرایه حمل بارشان را کاهش دهند. از طرفی، مدیر فروش سیمان هگمتان با مشتریان هماهنگ است و هر شرکت حمل و نقلی که شرایط پیشنهادی را قبول نکند قراردادش باطل و به شرکت دیگری واگذار می‌شود.

نویسندگان این نامه معتقدند کرایه رانندگان بازیچه دست کارخانه سیمان سازی، مشتریان و شرکت‌های حمل و نقل شده است.

در بخش دیگری از نامه به «اعلام بار نامتناسب» از سوی مدیر فروش کارخانه که باعثشده روزانه ۲۵ کامیون کمپرسی خالی بماند اشاره شده شده است.

رانندگان در پایان این نامه نوشته‌اند کارخانه از دخل رانندگان جهت جذب مشتری سرمایه گذاری می‌کند که به زیان رانندگان و به سود کارخانه است و از انجمن صنفی می‌خواهیم این موضوع را در مراجع ذیصلاح پیگیری کند.

رانندگان کامیون کارگران همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر