کد خبر: 129239 A

طی حکمی از سوی علی ربیعی؛

چکیده: سید علی‌اکبر طاهایی دانش‌آموخته رشته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت می‌باشد که از تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۸۸ تا ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ به عنوان استاندار مازندران مشغول به کار بود.

دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکمی سید علی اکبر طاهایی را به عنوان " معاون امور مجلس، حقوقی و استان ها " وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در این حکم خطاب به طاهایی آمده است: مجلس شورای اسلامی ثمره مجاهدت های تاریخی مردم این مرز و بوم بوده و نیز یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی در انتخابات آزاد تولد مجلسی مردمی بوده است. امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی نیز مجلس را عصاره فضیلت ملت و آن را در راس همه امور دانسته اند.
از سویی با عنایت به نقش موثر و کارساز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تحقق اهداف راهبردی اجتماعی و اقتصادی کشور، تحقق اهداف سند چشم انداز بیست ساله، برنامه پنجم توسعه و سیاست های کلی اشتغال، انتظار می رود با جدیت در استفاده از تمامی ظرفیت های موجود، زمینه ساز سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید باشید در چارچوب شرح وظایف وزارتخانه باشید.
دکتر ربیعی همچنین در این حکم اولویت های ارتباط مستمر با مجلس شورای اسلامی و کمیسیون های آن به منظور بررسی طرح ها و و لوایح مرتبط، برقراری تعامل شایسته با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جهت تحقق اهداف وزارت متبوع، هماهنگی برای پاسخگویی مناسب به سوالات، تذکرات و مکاتبات نمایندگان مجلس شورای اسلامی با همکاری کلیه واحدها و سازمانهای تابعه، تنظیم امور مدیریت های استانی با هماهنگی و مشارکت استانداران، هماهنگی بین واحدهای ستادی و استانی به منظور تسهیل و تسریع در پیشبرد اهداف و ماموریت های وزارت متبوع در استانها را مورد تاکید قرار داده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار امیدواری کرده است با اتکا به خداوند و در سایه عمل بر اساس اعتدال، در راستای تحقق منافع و مطالبات مردم، منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و اهداف راهبردی نظام جمهوری اسلامی ایران گام بردارید.

سید علی‌اکبر طاهایی دانش‌آموخته رشته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت می‌باشد که از تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۸۸ تا ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ به عنوان استاندار مازندران مشغول به کار بود.

اشتغال امام خمینی تولد دانشگاه علم و صنعت معاون منویات مقام معظم رهبری نظام جمهوری اسلامی ایران وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر