کد خبر: 146122 A

رئیس نهاد صنفی کارگران:

چکیده: از سال ۷۵ بخش تعمیرات پتروشیمی تبریز در اختیار پیمانکاران بود که امسال بعد از ۱۸ سال این بخش از اختیار پیمانکاران خارج شد و وضعیت نیرو‌ها از شکل قراردادی با پیمانکار به صورت قرارداد مستقیم با پتروشیمی تبریز تبدیل شد.

رییس انجمن صنفی کارگران پتروشیمی تبریز در سالگرد انقلاب، از حذف پیمانکاران بخش تعمیرات پتروشیمی تبریز پس از ۱۸ سال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آذربایجان شرقی، «ناصر چمنی» که در جشن کارگران پتروشیمی تبریز به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب سخن می‌گفت، اظهار داشت: از سال ۷۵ بخش تعمیرات پتروشیمی تبریز در اختیار پیمانکاران بود که امسال بعد از ۱۸ سال این بخش از اختیار پیمانکاران خارج شد و وضعیت نیرو‌ها از شکل قراردادی با پیمانکار به صورت قرارداد مستقیم با پتروشیمی تبریز تبدیل شد.

وی با تقدیر از حسن نظر مدیرعامل شرکت پتروشیمی تبریز در این زمینه گفت: کارگران بخش تعمیرات پتروشیمی تبریز همچنین با تشکیل شرکت تعاونی نیمی از امور اجرایی این بخش را از طریق این شرکت تعاونی بر عهده گرفتند.

چمنی با اشاره به اینکه این اقدام باعثشد که کارگران دوباره با روحیه، امید و رضایت بیشتری تلاش کنند گفت: در حال حاضر امور بخش تعمیرات پتروشیمی تبریز با دستان کارگران در حال اجراست.

وی با بیان اینکه انجمن صنفی کارگران پتروشیمی تبریز از سال ۷۹ تأسیس و با عضویت بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر از کارگران در این زمینه و پیگیری رفع مشکلات کارگران نقش فعالی را ایفا کرده است گفت: شرکت تعاونی متعللق به کارگران پتروشیمی تبریز نیز با عضویت ۶۵۰ نفر از کارگران تأسیس شده است.

کارگران آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر