کد خبر: 219290 A

علی ایمانی، هدف از بازدید از این پروژه عظیم عمرانی را بررسی و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور کارگران مترو در راستای اجرای قانون مشاغل سخت و زیان آور توصیف کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در بازدید از پروژه قطار شهری کرج به کارگران وعده داد که شغل آنان در کمیته تطبیق و تشخیص مشاغل سخت و زیان آور استان بررسی خواهد شد.

به گزارش ایلنا در کرج، علی ایمانی، هدف از بازدید از این پروژه عظیم عمرانی را بررسی و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور کارگران مترو در راستای اجرای قانون مشاغل سخت و زیان آور توصیف کرد و گفت: کارهایی که بصورت حفاری در زیر زمین و یا در ارتفاعات صورت می‌گیرد به صورت فطری و ذاتی در زمره کارهای سخت و زیان آور تلقی می‌شوند و کار در تونل‌های مترو و مشاغلی از این دست نیز دارای ماهیتی سخت و زیان آور هستند که باید به آن توجه ویژه‌ای نمود که البته تشخیص آن با کمیته تطبیق و تشخیص مشاغل سخت وزیان آور خواهد بود.

ایمانی تصریح کرد: با توجه به سختی شرایط کار در تونل‌های مترو این کارگران می‌توانند از مزایای مشاغل سخت و زیان آور استفاده کنند و در همین راستا با درخواست مدیریت قطار شهری کرج نسبت به بررسی سخت و زیان آور بودن مشاغل کارگران و کارکنان پروژه قطار شهری کرج در کمیته تطبیق و تشخیص مشاغل سخت و زیان آور استان اقدامات لازم بعمل خواهد آمد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در بازدید از روند پیشرفت پروژه بزرگ قطار شهری کرج با قدردانی از مسئولان و زحمات شبانه روزی کارگران فعال در پروژه قطار شهری کرج اظهار کرد: پروژه قطار شهری کرج، یکی از مهم‌ترین پروژه‌های استان است که با تلاش‌های بی‌وقفه کارگران و مسئولان در حال احداثبوده و با پیشرفت‌های خوبی که داشته است شهر کرج شاهد به ثمر رسیدن این پروژه بزرگ در آینده درصورت تامین اعتبارات لازم خواهد بود.

کارگران البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر