کد خبر: 133825 A

در وزارت ورزش و جوانان انجام شد:

این تفاهم نامه با رویکرد تبیین و ترویج اندیشه‌های بلند امام راحل(ره) در حوزه جوانان بویژه ارتقای توانمندی‌های جوانان، افزایش روحیه مشارکت و مسئولیت پذیری و تقویت روحیه خودباوری، آرمان خواهی، استقلال طلبی و هویت خواهی و… به امضا رسید.


ایلنا: امروز شنبه(۱۴ دی ماه) با حضور وزیر ورزش و جوانان و حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تفاهم نامه همکاری میان وزارت ورزش و جوانان و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) با امضا شد.


به گزارش ایلنا، امروز شنبه(۱۴ دی ماه) با حضور وزیر ورزش و جوانان و حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تفاهم نامه همکاری میان وزارت ورزش و جوانان و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) امضا شد. حجت الاسلام سید حسن خمینی در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت: امضای این تفاهم نامه یک سرآغاز و ساده‌ترین مرحله است. باید این تفاهم نامه از روی کاغذ به عملیاتی شدن برسد. اجرایی شدن و عملی شدن آن بستگی به همت و تلاش دوستان ما در مجموعه وزارت ورزش و جوانان و موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام(ره) دارد. در بسیاری مواقع از امکانات کم، کارهای بزرگ تولید شده است. انشالله بتوانیم با امضای این تفاهم نامه کاری برای جوانان انجام دهیم.

محمود گلزاری، معاون ساماندهی امور جوانان نیز در این مراسم گفت: براساس این تفاهم نامه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) به عنوان سمن فعال و گروه مرجع در حوزه اندیشه‌های رهبر کبیر انقلاب به فعالیت می‌پردازد.

بر اساس اعلام معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان هدف از امضای این تفاهم نامه بسترسازی جهت تقویت و تعمیق همکاری‌های در عرصه‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در حوزه آرا، افکار، اندیشه‌ها و سیره و سلوک امام خمینی(ره) و بهره گیری از کلیه ظرفیت‌ها و امکانات طرفین برای تبلیغ و ترویج اندیشه‌های بلند حضرت امام و الگوهای رفتاری و منش و روش بنیانگذار جمهوری اسلامی بویژه برای جوانان در عرصه نهاد‌ها و سازمان‌های دولتی متصدی امور جوانان به ویژه معاونت ساماندهی امور جوانان، مدیریت‌های ستادی و استانی آن و نیز سازمان‌های مردم نهاد وابسته به این معاونت عنوان شده است.

همچنین این تفاهم نامه با رویکرد تبیین و ترویج اندیشه‌های بلند امام راحل(ره) در حوزه جوانان بویژه ارتقای توانمندی‌های جوانان، افزایش روحیه مشارکت و مسئولیت پذیری و تقویت روحیه خودباوری، آرمان خواهی، استقلال طلبی و هویت خواهی آنان و ارتقای بهره وری، کارآمدی و اثربخشی جوانان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و در جهت تقویت و تعاملات دو سویه سازمان یافته میان معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) به امضا رسید.

اجتماعی و سیاسی استقلال امام خمینی امام راحل انقلاب بهره وری جمهوری اسلامی دی ماه وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر