کد خبر: 138538 A

به زودی طراحان لباس و فعالان عرصه مد کشور در بخش‌های مختلف از جمله دکوراسیون داخلی، چرم و پارچه می‌توانند با مدارک اعلام شده از سوی بنیاد ملی مد و لباس نسبت به دریافت کارت صلاحیتی خود اقدام کنند.

ایلنا: کارت صلاحیت هنرمندان طراح مد و لباس، با همکاری انجمن طراحان لباس و پارچه و به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس صادر می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی کار گروه ساماندهی مد و لباس، کارت صلاحیتی هنرمندان به منظور شناسایی و رتبه بندی طراحان هنرمند فعال این حوزه صادر خواهد شد.

بر این اساس با توجه به این کارت در مسیر هویت بخشی به فعالان و دست اندرکاران صنعت پوشاک کشور در مسیر ترویج پوشش اسلامی–ایرانی نسبت به صدور کارت صلاحیت و شناسایی طراحان پارچه و پوشاک کشور و به منظور دستیابی به اهداف متعالی این حوزه صادر می‌شود.

از جمله اهداف اساسی صدور این کارت می‌توان به ساماندهی و برنامه ریزی برای رفع مشکلات و انجام حمایت‌های لازم از طراحان، کمک به ارتقای سطح علمی و ایجاد زمینه همکاری و تعامل با بخش صنعت و واحدهای تولیدی، تعریف جایگاه و دفاع از حقوق طراحان در چرخه تولید پوشاک کشور، ایجاد انگیزه و وهویت بخشی، کشف استعدادهای خلاق این حوزه، تلاش بیشتر برای تثبیت جایگاه هنرمندان، و… اشاره کرد.

این در حالی است که به زودی طراحان لباس و فعالان عرصه مد کشور در بخش‌های مختلف از جمله دکوراسیون داخلی، چرم و پارچه می‌توانند با مدارک اعلام شده از سوی بنیاد ملی مد و لباس نسبت به دریافت کارت صلاحیتی خود اقدام کنند.

همچنین انجمن طراحان لباس و پارچه کشور نیز همکاری مطلوبی را برای صدور این کارت با کار گروه ساماندهی مد و لباس کشور داشته است.

ارتقای سطح پوشش حقوق روابط عمومی صنعت مد مشکلات همکاری و تعامل کارت لباس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر