کد خبر: 138851 A

در کتابخانه تخصصی مد و لباس کلیه مراجع تخصصی مد و لباس و طراحی و دوخت نیز برای بهره‌مندی دانشجویان و پژوهشگران این حوزه آماده می‌شود.

ایلنا: نخستین کتابخانه تخصصی مد و لباس کشور به همت بنیاد ملی مد و لباس در محل این بنیاد تشکیل می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی مد و لباس، نخستین کتابخانه تخصصی مد و لباس کشور به همت بنیاد ملی مد و لباس در محل این بنیاد تشکیل می‌شود، در این کتابخانه تلاش می‌شود تا تازه‌ترین آثار مکتوب در حوزه طراحی لباس و پارچه در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

بنیاد ملی مد و لباس از چند ماه پیش با دعوت از چند تن از اساتید دانشگاهی در چهارچوب فعالیت‌های شورای راهبردی علمی و دانشگاهی مد و لباس رایزنی و همکاری با ناشران فعال در این حوزه، زمینه را برای راه اندازی این کتابخانه تخصصی فراهم ساخته است.

در این کتابخانه کلیه مراجع تخصصی مد و لباس و طراحی و دوخت نیز برای بهره‌مندی دانشجویان و پژوهشگران این حوزه آماده می‌شود.

این کتابخانه در مرحله راه اندازی و تأمین منابع قرار دارد و به زودی در محله اجرایی قرار گرفته تا در کمترین زمان ممکن امکان بهره وری از این کتابخانه فراهم شود.

بنیاد ملی مد و لباس در فراخوانی از ناشران فعال این حوزه دعوت کرده تا کتاب‌های تخصصی خود را با مهر و امضای خود در اختیار علاقه مندان قرار دهند.

محل این کتابخانه بنیاد ملی مد و لباس بوده و آیین گشایش آن با حضور هنرمندان این حوزه و معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

بهره وری روابط عمومی مد معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بنیاد تخصصی لباس راه کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر