کد خبر: 142899 A

معاون رئیس جمهور در امورزنان و خانواده:

صلح باید از خانه‌ها شروع شود. صلحی که از درون خانواده شکل بگیرد نهادینه شده و در سطح بین‌المللی گسترش خواهد یافت.

ایلنا: معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده ضمن بازدید از موزه صلح تهران گفت: معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به دلیل احساس مسئولیت در قبال خانواده‌های ایثارگران و به ویژه جانبازان شیمیایی برای پیشبرد اهداف انجمن حمایت از قربانیان سلاح‌های شمیایی تلاش خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، شهیندخت مولاوردی خانواده ضمن بازدید از موزه صلح با بیان اینکه آرزو و دعای ما این است که پیروزی، بر جنگ باشد نه در جنگ، اظهار داشت: معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به دلیل احساس مسئولیت در قبال خانواده‌های ایثارگران و به ویژه جانبازان شیمیایی برای پیشبرد اهداف انجمن حمایت از قربانیان سلاح‌های شمیایی تلاش خواهد کرد.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با ابراز خرسندی از حضور در جمع خانواده‌های معزز جانبازان و ایثارگران خطاب به آنان، گفت: امروز خوشحالیم در جمع کسانی هستیم که برای برقراری و تثبیت صلح و امنیت بین‌المللی تلاش می‌کنند.

مولاوردی با اعلام عضویت در انجمن حمایت از قربانیان سلاح‌های شمیایی، اظهار کرد: صلح باید از خانه‌ها شروع شود و صلحی که از درون خانواده شکل بگیرد؛ نهادینه شده و در سطح بین‌المللی گسترش خواهد یافت.

در حاشیه این مراسم؛ معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از بخش‌های مختلف موزه صلح ازجمله دوران دفاع مقدس بازدید کرد.

جانبازان جانبازان و ایثارگران جنگ خانواده رئیس جمهور رییس جمهور رییس جمهوری زنان سلاح های شیمیایی موزه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر