کد خبر: 241946 A

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در گفت‌وگو با ایلنا:

در حال حاضر در زمینه ورزش بانوان کمبودهای بسیاری موجود است، بنابراین ایجاد فرصت‌های ویژه برای ورزش زنان در استان‌های مختلف و با کمک وزارت ورزش و جوانان در دستور کار ما قرار دارد.

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده ضمن بیان اینکه کمبودهای بسیاری در زمینه ورزش بانوان در استان‌های مختلف کشور وجود دارد، از همکاری مشترک این وزارتخانه و وزارت ورزش و جوانان برای بهبود وضعیت امکانات ورزشی برای زنان در استان‌های مختلف کشور خبر داد.

فهیمه فرهمندپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مورد امکانات ورزشی موجود برای زنان در استان‌های مختلف کشور گفت: قصد داریم؛ با همکاری وزارت ورزش و جوانان، وضعیت موجود امکانات ورزشی برای زنان را ارزیابی کنیم و راه‌هایی را برای تامین کامل‌تر نیازهای زنان در حوزه ورزش در نظر بگیریم.

وی افزود: در حال حاضر در زمینه ورزش بانوان کمبودهای بسیاری موجود است، بنابراین ایجاد فرصت‌های ویژه برای ورزش زنان در استان‌های مختلف و با کمک وزارت ورزش و جوانان در دستور کار ما قرار دارد.

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده وزارت کشور تصریح کرد: هرچند که سرانه محیط‌های ورزشی در کشور برای کل افراد جامعه بسیار کم است اما از همین مقدار کم نیز سهم زنان کمتر است.

استان های مختلف استان های مختلف کشور جامعه خانواده زنان وزارت کشور وزارت ورزش و جوانان وزارتخانه وزیر کشور ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر