کد خبر: 104328 A

همزمان با برگزاری جشنواره شهید رجایی در زنجان؛

در جشنواره شهید رجایی استان زنجان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان رئوفی نژاد استاندار زنجان و جمعی از مدیران استانبرگزار شد، ۳۶ دستگاه اجرایی شایسته تقدیر، ۲۱ برگزیده صنوف و مشاغل و ۱۸ مدیرکل برتر استانداری و فرمانداریهای تابعه تجلیل شدند.

ایلنا: استاندار زنجان گفت: جابجایی‌های موجود در دولت جدید نباید موجب کندی کار مدیران و به تعویق افتادن وظایف شود و هر مدیری تا آخرین روز مسئولیت خود باید وظایف را جدی بگیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، رئوفی‌نژاد، استاندار زنجان در این مراسم با اشاره به اینکه مدیران بر‌تر با بهره گیری مناسب از ابزار‌ها و کار‌شناسان حوزه خود موفق به کسب این عنوان شده‌اند، اظهار داشت: استان زنجان با مجموعه تلاش‌های دستگاه‌های اجرایی استان، گام بلندی در ارتقاء شاخص‌های عمومی و اختصاصی برداشته است.

استاندار زنجان با بیان این مطلب که: جهش شاخص‌های ارزیابی و عملکردی استان زنجان نسبت به سال‌ها گذشته بسیار چشمگیر بوده است، خاطرنشان کرد: بی‌شک با ارتقاء شاخص‌های عمومی و اختصاصی، استان زنجان یکی از استانهای بر‌تر کشور در این زمینه به شمار می‌رود.

وی وجود شاخص‌های ارزیابی عملکرد را موجب تنظیم حرکت و پیشرفت فعالیت‌ها عنوان نمود و افزود: هرچند شاخص‌های ارزیابی، معیارهای اعتباری خوبی برای سنجش پیشرفت کار‌ها به شمار می‌روند اما وجود انگیزه خدمت صادقانه در مدیران اهمیت بیشتری دارد.

رئوفی‌نژاد به شخصیت والای شهید رجایی اشاره نمود و گفت: هرچند طول مدت خدمت شهید رجایی در دوران ریاست جمهوری ایشان بسیار کوتاه بود اما خلوص در خدمت، ساده زیستی، صداقت، مردم داری، دیانت و ارزشمداری شهید رجایی، نام و روش او را ماندگار کرد.

مقام عالی استان در بخش دیگری از سخنان خود به فضای تغییر و تحول موجود در پست‌های تصدی دستگاه‌های اجرایی در دولت جدید اشاره نمود و گفت: جابجایی‌های موجود در دولت جدید نباید موجب کندی کار مدیران و به تعویق افتادن وظایف شود و هر مدیری تا آخرین روز مسئولیت خود باید وظایف را جدی بگیرند.

در ادامه برنامه، علیپور معاون پشتیبانی و منابع انسانی استاندار نیز از ارزیابی ۹۵دستگاه اجرایی استان خبر داد و گفت: ۲۶ ارزیاب در قالب ۶ گروه و در طول ۴۱۰ نفر - ساعت بررسی کار‌شناسی، سرانجام ۳۶ دستگاه اجرایی شایسته تقدیر، ۲۱ برگزیده صنوف و مشاغل و ۱۸ مدیرکل بر‌تر استانداری و فرمانداریهای تابعه شناسایی شدند.

علیپور اظهار داشت: هزار امتیاز جهت ارزیابی ۳۴ شاخص عمومی در ۸ محور تعیین شد ه میزان عملکرد مدیران استانی در شاخص‌های عمومی، بیش از ۹۷ درصد بوده است و نیز هزار امتیاز برای ارزیابی شاخص‌های اختصاصی در نظرگرفته شد که در شاخص‌های اختصاصی نیز استان زنجان با ۱۴درصد رشد، ۸۳درصد عملکرد داشته است.

استان زنجان امام جمعه دستگاه های اجرایی دستگاه های اجرایی استان دولت رشد ریاست جمهوری شاخص نماینده ولی فقیه رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر